Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen reggeli arckrémet...

Milyen reggeli arckrémet ajánlotok nyárra ami könnyed és nem zsírosítja a bőrt?

Figyelt kérdés
Inkább zsírosabbnak mondanám az arcbőröm de hajlamos kiszáradni is. Olyan krémet keresek ami inkább gélesebb állagú de mégis jól betud szívódni. Fontos hogy ne legyen benne fényvédő, mert arra van egy külön krémem. Most a mixa reggeli arckrémjét használom viszont nekem nem akarja beszívni a bőröm.

júl. 22. 00:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat!
júl. 22. 00:36
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Én a Helia-D Botanic Concept nappali hidratáló krémjét használom. Gyorsan beszívódik, nem ragad, nagyon könnyed. Ár-érték arányban is jó. Én nagyon szeretem.
júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én hidratáló és fényvédő rétegezése helyett jó minőségű, hidratáló tulajdonsággal is rendelkező fényvédőt használok, többnyire koreai polcosat. Főleg a zsírosabb bőröm miatt nem jó nekem a rétegezés.

Ha mindenképp rétegezni akarsz, örök klasszikus a Neutrogena Hydro Boost Gel, az illatmenteset célszerű választani.

júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!