Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi az esély rá, hogy nem...

Mennyi az esély rá, hogy nem marad meg a dauer a hajamban?

Figyelt kérdés

A jövő héten megyek fodrászhoz, daueroltatni a hajam. vastag szálú, sűrű hajam van, egészséges, nem volt még festetve, semmi ilyesmi. A fodrászom nagy tapasztalattal és hozzáértéssel rendelkezik, ő ajánlotta, mivel a hajam szögegyenes és mindig göndör fürtökre vágytam volna, illetve eléggé gyorsan zsírosodik is, és ettől elvileg kicsit szárazabbá kellene hogy váljon.

Köszönöm a válaszokat


2010. okt. 31. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én két évvel ezelőtt daueroltattam. Nekem is sok hajam van és egészséges. Amint bedaueroltattam, nagyon száraz lett, de csak a vége. Nem tett jót igazából a hajamnak. Alig vártam hogy lenőjön, mert szálkás, seprű szerű lett tőle az egyébként nekem is baromi egyenes és korábban szép fényű hajam. Szerencsére már lenőtt, de nagyon vártam már. Igazából mikor megszárítottam, sehogyan se állt, mert nem lett sajna szép hullámos, ahogy terveztem, viszont seprűs lett, szóval tényleg elég furán nézett ki.


Hozzáteszem,hogy engem sokan próbáltak előtte lebeszélni, hogy ne csináltassam meg, mert megbánom és nem tesz jót a hajamnak. Igazából úgy gondoltam hogy kipróbálom, mert nekem is nagyon tetszik a hullámos haj, de nem olyan végeredményt kaptam, mint amilyet szerettem volna.

A zsíros haj az pedig igazából a fej bőrétől indul. Nem hiszem, hogy befolyásolni fogja az, hogy daueroltatod-e vagy sem. A zsíros tövű haj is lehet száraz tapintású, mert tönkre teszi a hajat a dauerolás.


Nem szeretnélek lebeszélni, csak úgy gondoltam,

megosztom veled a tapasztalatim:))


Sok sikert, hogyha megcsináltatod mégis, remélem neked több szerencséd lesz vele;))

2010. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ettől is okosabb lettem!

De szerintem megpróbálkozom vele, lesz ami lesz. Elég régóta járunk ehhez a fodrászhoz és úgy gondolom, hogy nem mondana olyat amivel tönkretenné a hajam, mert akkor ugye többet nem mennénk hozzá.

2010. nov. 1. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Hajrá, én tényleg drukkolok Neked!:)

Én is egy nagyon jó barátnőm fodrászához mentem az ő javaslatára. Neki tök szép lett, szóval próba szerencse;-)


Majd írd meg, milyen lett, kíváncsi vagyok rá!

2010. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a választ, és feltétlenül megírom:)
2010. nov. 2. 07:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Ígértem, hogy írok. Szóval ma délelőtt voltam a fodrásznál és nagyon jól sikerült. Nem lett gyűrű göndör, hisz nem is akartam, de pont jó hullámos és van tartása és a hajamnak nem lett semmi baja. :)
2010. nov. 5. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, az tök jó!:))
2010. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!