Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen hajszínezőt ajánl?

Ki milyen hajszínezőt ajánl?

Figyelt kérdés
Fekete 24 mosásos hajszínezőt használnék, első alkalom lenne, és nemtudom melyik terméknél maradjak. Kallos és Palette-ről is olvasok hideget meleget, egyiknek ez a baja tőle, másiknak az, esetleg nincs valami középút? :D Nem akarom hogy akármelyiktől is hulljon a hajam. Főleg ammónia mentes terméknél maradnék.

júl. 9. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Hullani nem fog jobban egyiktől sem, max ha allergiás vagy valami összetevőre.

Az ammónia mentes csak jól hangzik, karosabb mint az ammónia. Az ammónia kb 10 perc alatt elpárolog, a helyettesítője meg kb egy napig kering a nyirokrendszerben.

Hogy válaszoljak is, ami valóban kikopik az a crazy color

júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma használtam crazy color-t natural black-ben. Leírás szerint 15 percig hagytam fenn, amikor öblítettem, az összes festéket kimostam a hajamból :DD Nemtudom, elvileg a 15 perc nem lehetett elég neki
júl. 14. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Vizes hajra kented? Világos alapra?
júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Törölköző száraz hajra, szval kicsit nedves volt, és olyan sötét barna alapra. Először vízzel öblítettem ki, miután nem jött szín utána kimostam samponnal mert így ajánlották, és akkor jöhetett ki az összes szín.
júl. 15. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodalkozz. A crazy color hajszinezok szőke/szokitett hajra ajánlottak.
júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahha... A fura az, hogy fodrászkellékes boltba AJÁNLOTTA az eladó...(ahol elvileg hozzáértő emberek dolgoznak)
júl. 15. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Elvileg de azért mert vegyiáru boltban dolgozik még se nem vegyész se nem fodrász.

Esetleg vegyél egy másik márkát vagy ha nagyon béna vagy hozzá, bizd fodrászra

júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!