Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyiért festenék be a hajam?

Mennyiért festenék be a hajam?

Figyelt kérdés

[link]


2. kép. Ilyenre szeretném lilás árnyalatot és szőkét belevinni, de nem sokat, ennyit amennyi itt van. Szerintem pénzkidobás lenne festékeket venni ennyi pici festésre, szóval mennyibe kerülne ha ezt fodrásszal csináltatnám meg?


2010. okt. 31. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű ezt megcsinálni,mint Te gondolnád..le kell szívatni a hajadat,mert sötét és utána ezeket.Szóval Te magadnak sokkal nehezebben és drágábban oldanád meg.amúgy szerintem 4-5 ezer tuti van.Én úgy fizettem 8 ezret a hajamért,hogy leszívatta majd befestette,de semmit nem ért el,iszonyúan néztem ki,aztán inkább saját magamra bíztam a dolgot. :D Szóval egy jó fodrászt keress mindenképp.

18/L

2010. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A barátomnak hasonló haja volt még régebben, bár neki csak lila volt benne és ő 4500-at fizetett érte.


18/L

2010. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!