Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használta már a Garnier...

Valaki használta már a Garnier color naturals creme E0 szőkítőt? Milyen? Nagyon sárgít?

Figyelt kérdés

Ezzel a szőkítővel szeretném a barna(nem festett) hajamat pár árnyalattal világosítani, illetve utána kékre festeni, mint egy úgynevezett "underdye", de félek, hogy esetleg sárgás lenne és akkor a kék helyett zöld lenne belőle. Hamvasító sampont vagy festéket(nem értek hozzá annyira, ne kövezzetek meg) nem tudok venni mert kis faluban élek és most nem lenne lehetőségem városba menni.

Akinek vannak tapasztalatai szívesen meghallgatnám :)



jún. 30. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb szándékkal mondom, hogy ne csináld. Bízd inkább fodrászra. Hidd el, hogy nem rosszból mondom.
jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rakott karfiol ***** válasza:

De, igen, sárga lesz.

Ha magad szőkíted, akkor más oxi kell a tövekre, más a végekre, dobozos festéknél ez eleve nem járható.

Plusz utána az ányalással mi lesz? Ahhoz külön festék, toner, színező kell.

tegnapelőtt 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel lettem először szőke a természetes középbarna hajambol.

Először rákentem ezt, majd lemosas+ szárítás után egy sima szőke festéket ami nem szokito.

Akkor nem tudtam még, hogy nem kéne házilag szokiteni + vékony szálú hajam van.

Az egészben a durva, hogy semmi baja nem lett a hajamnak.

Hogy ez a szerencse kérdése, vagy azért mert túl van lihegve a téma, már sosem derül ki.

Hogy érdemes kipróbálni?

Azt neked kell tudni.

ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Schwarzkopf dobozos kék festék szép sötétkékre fogja befogni. Én is így festem
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!