Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék kezdeni hogy ne...

Mit tudnék kezdeni hogy ne zavarjon a hajam de levágatni nem szeretném?

Figyelt kérdés

Szenzoros autista vagyok. Mindig is nagyon zavart ahogy a hajam hozzám ér, rám lóg, ezért 2 éve "fiúsra", rövidre vágatom inkább. Így nekem kényelmesebb, viszont magával hozza azt a megkülönböztetést hogy az osztálytársaim az iskolában kerülnek mert "fúj leszbi, majd biztos ránk mászik", amikor szándékomban sincs. Így inkább hagytam megnőni. Most a vállamig ér kb de nem

egyenletes, helyenként rövidebb, helyenként hosszabb mivel rétegelt volt korábban. Pont emiatt nem lehet felkötni. Hajráffal szoktam hátratolni de a frufrum úgy áll mint egy madárfészek tőle. Már nagyon lecsapatnám mert majd megőrülök tőle, de nem hiányzik hogy megint zaklassanak miatta. Így is nagyon nehéz csak pusztán léteznem. A másik probléma hogy most van egy barátom és neki sem tetszik az ötlet hogy levágassam a hajam. Így tényleg fogalmam nincs mit kezdjek vele. Nagyon nehezen viselem, szenvedek vele a mindennapokban. 17l



jún. 28. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Fond fejre vagy copfold. A kilógó szálakat meg tüzd el hullámcsattal amig meg nem nő anjyira hogy egyformára vágathasd.

Nekem világ életemben fejteton levo copfban volt a hajam mert szimplan idegesit

jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Vágásd le, legalább majd egyformán nő vissza szépen. kibírod! ne érdekeljenek az osztálytársaid. Vagy cserélj sulit.

A fiúd pedig, szakítsatok, így sajnos nem lesz jó hosszú távon a jövőben. nem éri meg szenvedni, olyan fiú kell neked aki rövid hajjal is elfogad.

A hajadat pedig ha vissza növeszted majd, és nem szeretnéd levágatni, (vagy most is) Mindig hátra felé állítsd hogy füled mögött legyen.

Hordj fejpántot is.

jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vállalod be, hogy levágatod:

minél magasabbra teszed a copfot, annál kevesebb hullik ki belőle a homlokod környékén. Marad így két problémás terület: a frufru és a nyakadnál hátul kihulló szálak. Hátul fogd össze egy tincsbe (felfelé mutató irányban), csavard meg egy párszor és tűzd le egy csattal. A csat valószínűleg a copf alá fog kerülni, tehát nem nagyon látszik. Elöl a frufrut szintén el lehet tűzni, hasonlóan: tűzési irány (kizárásos alapon egyenesen hátra, vagy oldalra) felé mutató tincsbe fogás, és a tincs fonása vagy csavarása, majd letűzése. Mivel ez látszik, választhatsz hozzá valamilyen díszesebb csatot is, ha van hozzá kedved: színeset, gyöngyöset, stb.

Amúgy mekkora idióták az osztálytársaid, hogy nincs jobb dolguk, mint a te hajaddal foglalkozni! A barátod se áll a helyzet magaslatán, ha ez neki létkérdés (tényleg az?).

jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!