Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit jelent az,ha egy fényvédő...

Mit jelent az,ha egy fényvédő fehérítő hatású? Most vettem egyet kipróbálni,ez is rá van írva, neten rákerestem erre de így sem egyértelmű.

Figyelt kérdés
Okozhat ez bármi károsodást? Furán hangzik :D

jún. 26. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Kelet-Ázsiában a fehér bőr a szépségideál. De mivel azt nem olyan könnyű elérni, mint nekünk a barnaságot, óriási biznisz a fehérítő krém. Bajod nem lesz tőle, csak úgy fogsz kinézni egy idő után, mintha túl világos alapozó lenne rajtad. Szóval egy picit fakít majd a bőröd színén.
jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár éve volt egy botrány az egyik japán cég fehérítô krémjével kapcsolatban, mert néhány használónál foltokban pigmenthiányt okozott.

Nyilván a többség semmit se okoz, de én inkább hanyagolnám az ilyeneket.

tegnapelőtt 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uhh akkor én sem fogom elhasználni...

Nem volt drága szerencsére, csak nem olvastam el elég figyelmesen sajnos a leírását:/


Köszönöm a válaszokat!😊

tegnapelőtt 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!