Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véletlen rendeltem egy parfümö...

Véletlen rendeltem egy parfümöt az Avon.hu-ról, mert nem volt egyértelmű, azt hittem házhozszállítás van. Hogy mondhatnám vissza?

Figyelt kérdés

Ez szombat este volt. Akkkr azonnal írtam a Tanácsadó nőnek, akihez beosztottak. Semmi válasz még mindig.

Azóta folyamatosan küldik az e-mailt, hogy rendelése rögzítésre került, majd elfogadásra, ma pedig megrendelésre.

Az Avon oldalon semmi elérhetőség sincs. A Tanácsadós nő sokadig megkeresésre sem reagál. Egyértelműen leírtam, hogy véletlen rendeltem szeretném visszamondani.

Ha nagyon muszáj megveszem, de nem örülök.


2017. dec. 11. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor most az a baj, hogy nem kell a parfüm vagy kiderült, hogy nem viszik házhoz és neked kéne elmenni érte?


(Bocs, tényleg nem derül ki a kérdésből)

2017. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Is-is.

Nem kell a parfüm, véletlen mentem rá, hogy megrendelem.

2017. dec. 11. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy lehet véletlen megrendelni?

Adatokat kell megadni stb....

Amúgy egyszerűen nem mész érte....

2017. dec. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!