Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 15 éves fiamnak nyáron...

A 15 éves fiamnak nyáron érdemes elkezdeni e a lézeres szőrtelenítés a philips lumeával vagy várjunk őszig?

Figyelt kérdés
Már nagyon várja hogy elkezdje nagyon zavarja a karján, lábán, hónalján és intim területén lévő szőr és végleg meg akar szabadulni tőlük.

jún. 21. 03:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha zavarja akkor mindenképp érdemes
jún. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont nyáron nem érdemes. Minél nagyobb a különbség a bőr és a szőr színe között, annál jobb lesz az eredmény.
jún. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Használjon testszőrnyírót

De max a mellkast hast intimet hónaljat érdemes

jún. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
76%

Javaslom őszig esetleg járjon el pszichológushoz.

Ha ez ennyire zavarja, az mélyebb problémákra is utalhat...

jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem még várjon pár évet, ilyen fiatalon nem alakul ki az ember szexualitása, simán mondhatja hogy mégis hetero, csak volt egy nyitottabb korszaka. Akkor majd mit csinál, visszaragasztja?
jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Várjatok. Nem ajánlott pont nyáron kezdeni. Utána is érzékenyebb a bőr, nem lehet napozni.

Szerintem addig gyantáztassa le hónaljat. Ahol érzékenyebb, pl. intim rész, ott meg testszőrnyíróval szedje le.

jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Egy pasi akinek szőrtelen a lába és a karja? Elég durva 😂
jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem valami extrém majmos szőrzettel van megverve, akkor szerintem a karját, lábát még ne csináljátok ilyen drasztikusabb módszerrel.
jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Karon és lábon maradjon szerintem. De miért zavarja? I
jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Te jó ég, mi ez a szőrmánia a válaszolók között? Miért kéne egy fiú lábának kötelezően szőrösnek lenni? Miért lenne gáz ha szőrtelenít?



Kérdező:

Nyáron is elkezdheti a villantásokat, de ilyenkor nem ideális villogtatni ha már le van barnulva a bőre. Ha világos bőrű, akkor viszont nyugodtan csinálhatja.


Viszont végleges eredményre ne számítsatok ha még csak 15 éves. Ugyanis az elkövetkező pár évben fog még bőven erősödni a szőrzete, bőven fognak új szőrök kinőni, emiatt villantani sem tudja még mindet.


Én is csináltam magamon egy időben, gyakorlatilag tartósan szőrmenetes is lettem, viszont jópár év alatt visszanőtt majdnem mind. Talán kicsit ritkább, mint eredetileg. Szóval fiúknál ez sajnos nem tart örökké.

jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!