Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, van aki szintúgy...

Lányok, van aki szintúgy jobban szereti ha géppel van vágva a haja?

Figyelt kérdés

Valamiért sokkal jobban szeretem, mint az ollós verziót. Nem volt még rövid hajam, egyhosszra szoktam vágatni, de azt is géppel. Elkacérkodtam természetesen a gondolattal, hogy levágatom egészen rövidre vagy felnyiratok alul egy részt, de egyelőre még nem jött meg a bátorságom hozzá. Azért is mert érdekel milyen érzés amikor valójában érintkezik a gép a bőrrel és nem csak a hajam végével. :D


Mielőtt kapnám a hozzászólásokat nem, ez nem egy kink szimplán csak érdekel, hogy van e valaki ugyanúgy mint én ezzel a témával kapcsolatban. :))



jún. 18. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig géppel nyíratom a hajam, mert 3 millis "frizurát" viselek :)
jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem ollóval van vágva vállig érő hajam, viszont fel van gépelve a tarkóm
jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kipróbálnád végül, szívesen levágom neked ;)
jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. 3-as, nekem írtad? Írd meg privátban, ha nekem írtad, mire és hogyan gondoltál ezügyben.
jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Riiiiiikolaaaaaa
jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen kipróbálnám hogy géppel nyíratom a hajamat én is azért mert kiváncsi lennék milyen érzés akár kopaszra is, de sajnos sosem lenne hozzá bátorságom
jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os, próbálj ki egy felnyirt frizurát, azt akár el is tudod rejteni
jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek 7-sel, nálam épp így van, kedves 6-os, ahonnan tovább lehet lépnem majd.
jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!