Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, természetes vagy...

Lányok, természetes vagy kóros, ha nőként az államon vannak pihék?

Figyelt kérdés

ha közel megyek a tükörhöz egy erős elemlámpával, és rávilágítok, akkor látszik, hogy vannak ott apró pihék.


el akarok menni kozmtikushoz, de nem tudom, h. ez kóros már vagy másnak is vannak ott pihéi?


máj. 29. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Természetes. Mindenkinek vannak.
máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es


nem tudom, h. a pihe-e a jó szó, tulajdonképpen apró szőrök (angolul ezt mondják peachnek), ha rávilágítok kislámpával, látszik, hogy az államon vannak.


most ezeket leszedessem?

máj. 29. 14:43
 3/7 A kérdező kommentje:
mások válaszait is várom, csajok
máj. 29. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Basszus, rajtad kívül nem látja senki. Fölösleges leszedni.
máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális és mivel mások nem fogják ennyire közelről, kislámpával megvilágítva vizsgálni az álladat, semmi okod leszedetni vagy rosszul érezni magad miatta. Hidd el, ezt rajtad kívül soha senki nem vette észre.
máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A peach fuzz ott van mindenki arcán, ez nem valami testi hiba. Kozmetikust láttam konkrét szakállas néniket gyantázni, de pihéket nem - ettől még lehet, hogy megcsinálja, ha konkrétan kéred.


Pár éve volt egyébként egy peach fuzz tudatos női sereg és ebből eredendően női arcborotválós trend, van, aki férfiasan-borotvahabosan, van, aki erre gyártott elektromos peach fuzz precíziós borotválóval kezeli. Számomra valahol az extrém és az abszurd között van a téma, nem tudom, hogy a trend tartja-e magát.

máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem tudom, h. mások mit látnak rajtam, lehet a nagy nyári fényben ők is.
máj. 30. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!