Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak este a hajammal?...

Mit csináljak este a hajammal? Mitől károsodik legkevésbé?

Figyelt kérdés
göndör hajam van, de ha beszárítom hullámos, és úgy szeretem. viszont ha kiengedve elszom reggelre nagyon kócos leszek. általában befonott hajjal szoktam aludni, de nemtudom nem nagyon ártalmas-e a hajamnak. néha úgy alszom hogy megcsavarom az egészet és hullámcsattal feltűzöm, néha meg csak egy puha gumit teszek bele, bár az azért nem olyan jó, mert meglátszik körbe a nyoma. ti hogy alszotok? mi károsítja legkevésbé a hajam? (nagyon könnyen törik és száraz :()
2010. okt. 28. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A nem túl szorosra fonott haj kifejezetten egészséges a hajnak, évekig aludtam befont hajjal, nem töredezett nagyon, míg kibontva vagy összefogva kicsit megviseltebb volt alvás után. És állítólag úgy gyorsabban is nő.
2010. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én egy nagy "fürdős" csattal azzal a karmossal a fejem tetejére csatolom, se nyoma semmi a hajban.
2010. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a fejem búbjára kötöm buborékba :D Másképp nem tudom megfogalmazni :D

Nekem ez csak akkor nem látszik meg másnap kibontás után, ha lazán gumizom be, nempedig full szorosra :)

2010. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

azzal teszel jót a hajadnak, ha természetesen ápolod, és nem kensz rá mindenféle szintetikus szemetet.

tojássampon házilag : http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2010. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!