Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pakolást próbáljak ki?...

Milyen pakolást próbáljak ki? . Nem szeretném levágatni.

Figyelt kérdés
nagyon nagyon nagyon száraz és nagyon nagyon nagyon töredezett a hajamm...3 évig folyamatosan vasaltam..most abbahagytam, viszont most a tetejét megfestettem és ahol kevédbé látszik be"dörzsöltem" a festéket...a festés miatt nagyon száraz lett a sok vasalás miatt pedig nagyon töredezett...szinte már fehér a vége és amikor meghúzom a végeit akkor egy csomő töredezés kijön és a hajszálam 3-ba ágazik.
2010. okt. 27. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ahogy leírtad, ez már az igénytelenül kinéző kategória... Vágasd le, utána kenhetsz rá minden vackot, ricinust, stb (szerintem sokat nem javít, de talán a maradék hajad kevésbé törik majd). De a széttört hajszálakat csak a csoda képes visszatapasztani.
2010. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

muszáj lesz vágatni.

minimum 1 cm minden hónapba

és szerintem magadnak is letudod vágni otthon

sokall hamarabb fog nőni :)

2010. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Muszáj vágni belőle egy picit az tuti. Én úgy szoktam, hogy leválasztom a hajam kis részekre, majd összetekerem(sodrom) És az így kiálló végeget levágom, és az aljából is picit. Így nem látszik annyira, hogy vágva lett belőle, de egészségesebb lesz. :) Amúgy én most próbáltam ki egy pakolást, elképesztően jó. Nagyon puha és fényes lett tőle a hajam, csak ajánlani tudom.

2 tojássárgája

2 ek olivaolaj

1 mokkáskanál méz

1 mokkáskanál ecet

1-2 mokkáskanál hajbalzsam

Ha hosszú a hajad, és szerinted ez a mennyiség nem elég rá, duplázd meg amiket beleteszel. Én is azt csináltam. :) Fóliázd be a hajad, tegyél rá törölközőt, és hagyd rajta 1-1,5 óráig. Utána mosd le, samponnal is mosd át. Hidd el, nagyon szép lesz utána a hajad. :)

2010. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor levágatom...göndör hajam van és váll alá ér....nem tragédia..köszönöm:)
2010. okt. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!