Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körömrágás elleni cucc+valami...

Körömrágás elleni cucc+valami erősítő, fiúnak?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy van ilyen lakk ami keserü izü és segit leszokni. Ez csak arra jó hogy elmenjen töle a kedvem az íz miatt vagy erősiti is a körmöt? Ha nem erősíti lehet valamivel kombinálni hogy erősek is legyenek a körmök (ne csak maguktól). Fiú vagyok szóval a színes dolgok kiesnek. Meg ne is csillogjon ha lehet. Van ilyen?
2010. okt. 25. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van, sok olyan is,ami köröm erősítő, kifejezetten körömrágósaknak.

Essence, OPI, Avon,de gyógyszertárban is lehet kapni ilyet már.

2010. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor még kicsi voltam, akkor én is kaptam ilyet.A patikában lehetett venni. Paprika ízű volt, és olyasmi mint az átlátszó lakk(csak egy kicsit sárgás). Nekem nem működött, mert sztem finom volt! :D

Azóta se szoktam le a rágásról...Nyáron pl nem rágom, de dogák előtt....

2010. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én évekig rágtam....ha elfogatsz egy jó tanácsot...először agyban kell eldöntemed hogy most te ige is lefgsz szokni és hidd el segiteni fog. nekem is segítet...1 éve nem rágom, és azóra gyönyörüek a körmeim
2010. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!