Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csajok mit használnak hogy...

A csajok mit használnak hogy a bőrük olyan szép sima?

Figyelt kérdés
jan. 31. 22:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
34%
Fluor-antimonsavat.
jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Dupla x 23. kromoszómapárt.
jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
2-es írta le, amit nem tudtam normálisan kifejezni
jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Jó genetikát :)
jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Mindent is magukra kennek, lehetetlen követni. Tele van a fürdőszoba mindennel, egyszer elfogyott a tusolom és egyik flakont elcsentem két hétig csapkodta az ajtót mert valami 20000 forintos mit tudom én mi volt bőrre. Azóta ha kifogy a tusolom inkább a szappannal megyek magamon végig.
jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Én férfiként a női Dove krémtusfürdőt használom.Egyedül ez nem marja szét a bőröm.Nem szárít.De már csak 3 féle jó,a többi már nem az a krémtusfürdő féle.Az egyik az argánolajos,a másik a rózsaszín iszapos.
febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
A bőr minősége is inkább genetika függő. Én bármit kenek rá, semmitől sem lesz az extrém száraz bőröm szép. Rendszeresen szedek kollagént, hyaluronsavat, C vitamint, E vitamint, A vitamint, de szarból nem lehet várat építeni, ha eleve rossz minőségű bőrt sikerült örökölnöm kedves édesapámtól. Anyám bőre tökéletes minőségű volt, a nővérem sikeresen meg is örökölte.
febr. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Alapozót.
febr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
A nők bőre eleve puhább mint a férfiaké
febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Arcápolási rutinjuk van, a rendszeresség a kulcs.
febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!