Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bőrápolási szettet...

Milyen bőrápolási szettet vegyek, milyen bőrápolási rutinom legyen?

Figyelt kérdés

Sosem voltam igazán tisztában azzal, hogy hogyan kell bőrápolási rutint csinálni, de most érzem, hogy eljött az ideje és szükségem van rá.

Olyan bőrápolási szettet keresek, ami ilyen vegyes, laza (nem feszes) bőrre való, ahol nagyon látszanak a pórusok

(zsírosodik a homlokom, orrom szinten és miteszeres is, az államon száraz és szintén miteszeres, az arcom pedig pattanásos).

Árban 10.000 Ft alatt keresek.

Milyet és honnan rendeljek?

Köszönöm szépen!


Egyébként ha valaki ajánl külön-külön, lépésenként terméket, azt is nagyon megköszönném.



jan. 5. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Szia. Konkrét terméket sajnos nem tudok ajánlani, de valószínűleg kombinált/zsíros vízhiányos bőröd van, ezért jönnek a pattanások. Valami hígabb arcápoló tejet keress, amiben nincs vagy kevés az alkohol (alcohol denat, isoropyl, benzyl alcohol stb.), elsősorban inkább víz alapú, hidratáló hatású, könnyű állagú legyen. Lehet kapni tiszta panthenol-t bio boltokban ebből csepegtethetsz bele (igazából bármibe), mert gyulladáscsökkentő hatású+ arclemosó mindennap.

Hetente-kéthetente 1x egy arcradír. Én ezt is otthon csinálom (méz+kókuszreszelék, pici olívaolaj). Tényleg csak ritkán kell, nagyon finoman "bedörzsölöd" és lemosod (nem hámlasztás).


Szerintem kezdésnek ennyi elég lenne.

jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 10.000 ft a keret, ezért én azt mondanám, hogy talán a Geek and Gorgeous, The Ordinary márkák közt nézelődj. Van még pl. a Revox, amit sokan imádnak, és pénztárcabarát is, viszont nekem egyik termékük sem hozott változást, de igazából mindenkinek más válik be, szóval igazából ott is nézelődhetsz, te döntésed. Szerintem a Revuele és Keve márka termékei közt is nyugodtan nézelődj.


Én a Balea med lemosóit szeretem, van belőle géles, habos és tejes változat is, szerintem mind jó választás, szóval igazából amilyen állagot preferálsz. Most nem tudom amúgy, hogy akkor most semmilyen bőrápolási rutinod sincs? Szóval fényvédő, meg ilyenekkel sem rendelkezel? Mert bizony arra is szükség lenne, pl. a Helia-D SPF50 fényvédője, vagy pedig a Revuele SPF50-es Oil control fényvédője.


Szerintem a tág pórusokra a niacinamide jó választás, illetve a szalicil sav is ajánlott. Elsősorban én ezt a kettőt mondanám. Akkor ahogy mondtam, emellé arclemosó + fényvédő. Emellett pedig egy kis könnyed arckrém éjszakára, pl. G&G Hydration Station. Ezek kb. kijönnek 10 ezerből.


Én ajánlom azokat a márkákat amiket fentebb írtam, niacinamide és szalicil sav a legtöbbjüknek van, szóval szerintem keress rá egyenként és nézd meg, hogy melyik márkával milyen árban jössz ki. Én amúgy szerintem The Ordinary mellé raknám így a voksot a niacinamide és a szalicil sav szempontjából, de nem tudom hogy pontosan árban hogyan jönnél ki, ha tőlük vennél. Amúgy ez csak pár termék, de kezdésnek szerintem rendben van, és 10 ezerből több nem is jönne ki.

jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))
jan. 6. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggelre:

Vízzel való arcmosás majd fényvédő

Este:

Olajos lemosó, majd habos lemosó, hidratáló krém.

jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!