Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoláriumba a 12 perc sok?

A szoláriumba a 12 perc sok?

Figyelt kérdés
Szoláriumba voltam szombaton 3 percre kedden voltam 6 percre és ma pénteken voltam 12 percre. Szerintem ez a 12 perc már sok volt nem is megyek 1,5-2 hétig. Nem égtem meg, csak picit vagyok piros és kicsit viszket a bőröm. (Alapjában véve kicsit vagyok világos bőrű.) De mi bajom lehet?
2010. okt. 22. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szoktasd hozzá a bőröd és akkor nem fogsz piros lenni... amúgy ha sokat szolizol, akkor pl bőrrákos is lehetsz és a bőröd meg aszott lesz, ha sokat jársz egy héten. (persze hosszútávon)
2010. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A lényeget kihagytam. Szerintem a 12 nagyon sok idő, és ha alapjából világos bőrű vagy, akkor én maradnék a 6 percnél.
2010. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Akkor a bőrrák kialakulása és egyéb bőr betegségek csak ha sokat járok után alakulhat ki?

Egy ilyen alkalomtól - mert persze tényleg hibáztam - akkor komolyabb bajom egy kis leégésen kívül nem lesz.

Ugye?

2010. okt. 22. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
minél többször megégsz, annál nagyobb az esélye...maradj a 6 percnél heti egy alkalommal...így mindig van ideje megnyugodni a bőrödnek.
2010. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem tudom (életemben 1x voltam szoláriumban 5 percre, azt is úgy nyertem egy sorsoláson :D), de hallottam már olyat is, hogy az első alkalom után is már van esélyed, de nem hinném ezt... Szerintem azoknak van a bőrrákra veszélye, aki rendszeresen eljár szoláriumba (heti 3-4x több percekre). Szóval szerintem, ha heti 1x elmész 6 percre semmi bajod nem lesz. :) Lehet a heti 2 sok. Vagy csak addig menj heti 2-re míg nem lesz egy kis színed, utána már csak szinten tartod magad :)
2010. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyit fizettél de most van egy akció nyíregyházán hogy 30 perc 750!!

Csak szerintem nem stimmel valami!Ráadásul a megye egyik legjobb szolijában!!

Amúgy a 12 perc az attól függ hogy sok e hogy szia szoli vagy bőrkímélő csövek vannak benne!

Mert a bőrkímélő olyan mist ha egy gyenge 20-25 fokban napoznál amikor szinte alig süt a nap!!

A bőrödből kivonja a vizet ami nagy víztartalmú testápolóval visszahozható és barna maradsz!!

De ha sok enyhe vizet iszol(nem szénsavas és nem is mentes) akkor ugyanúgy sok vizet vesz fel a bőröd!!


Szóval szolitól függ hogy mennyire sok ez a 12 perc!!

2010. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

nem lesz semmi bajod:) az a lényeg, hogy ha mostmár tudod, mennyit bír a bőröd, akkor kevesebb percre menj...és ne túl sokszor, mármint hetente 1x elég:) de ezt úgyis fogod látni, hogy mennyi a jó a bőrödnek...:)

a hidratálásról se feledkezz meg:)

szóval nyugi nem lesz most ettől a kipirosodástól semmi bajod, és ha viszket a bőröd se gond...:)

mértékkel és semmi baja nem lesz a bőrödnek:)

remélem segítettem:)

2010. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már kicsit jobb csak hát eléggé rossz érzés most mintha valaki más bőrébe lennék, de Aloe Vera First géllel fújogatom szóval majd jobb lesz. De mint utólag kiderült a srác aki ott volt nem figyelt és többre állított mert én csak 6 percre akartam bemenni. Bár éreztem, de hát hülye voltam mert nem jöttem ki.
2010. okt. 23. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!