Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dm-es adventi kalendáriumoka...

A dm-es adventi kalendáriumokat mikor értékelik le?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nézegetem, hogy nagyon nagyon sok kalendárium maradt az itteni dm-ben (pl:balea men, balea, alverde, van olyan is, amiben rágcsák vannak)

Ezeket vajon le fogják értékelni, vagy elteszik jövő évre? Vajon mikor lehet rá számítani?


2023. dec. 15. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Épp most szerettem volna kérdezni, hogy mindegyikben kozmetikai dolog van, vagy csoki és rágcsa, édesség is van benne? Egyáltalán - mennyibe kerül, rég láttam ilyet.

Sajnos édességet nem ehetek, cukorbeteg is vagyok.

2023. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van pl teás is, nálunk olyan már azt hiszem nincs is, hátha máshol még találsz. Cukormenteset nem hinném, hogy találsz a dm-ben :(. Viszont vannak olyanok, amikben kozmetikumok vannak, vagy pl a baleásban általában kézkrém, testápoló, arcmaszk, sampon, tusfürdő van, tudod, ilyen kis utazó méretűek, ezek azt hiszem 8000 ft-ért voltak kaphatóak. Nekem van más kalendáriumom, de nagyon szemezek a “maradékokkal” a dm-ben, hátha leértékelik majd, és jó áron az enyém lehet :)

Ha felmész a dm vagy rossmann oldalára, beírod, hogy adventi kalendáriumot keresel, mutatja majd, mik vannak, ott meg is tudod nézni, hogy esetleg elérhető e nálatok. :)

2023. dec. 16. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Általában nem szokott maradni, azonnal elkapkodják, mint a lifebook-okat. Max. a nyerészkedők adják drágábban januárban. Amúgy miért akarsz januárban adventi kalendáriumot nyitogatni? Addigra lejárt lemez.
2023. dec. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából szívesen eltenném jövő évre. Idén is tavalyi kalendáriumom van, és a termékek 2024 végéig jók benne, úgyhogy ez volt a gondolatom.
2023. dec. 16. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!