Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges ősszé válni?

Lehetséges ősszé válni?

Figyelt kérdés
Szóval rengeteg hajam van. Irigykedtek mindig a nők meg fodrászok is amikor éppen hosszabb volt. Sötétbarna egyébként. Nagyon tetszik ha valakinek teljesen ősz haja van. Van az a tiktokos farmos csaj, például ő tök fiatal és teljesen ősz lett a 20as 30as éveiben, nem tudom mennyi idős. Na arról nem beszélve, hogy Geraltnak milyen menő frizurája van :) szóval van bármi módja, hogy természetes módon, végleg ősszé váljon a hajam?
2023. dec. 13. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem 4-es. Így belegondolva valóban nem illik bele a tudományos ismereteimbe az említett hidas eset. Köszönöm a reagálásod!
2023. dec. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szőkítés, utána egy ősz festék. Vagy vársz míg magától megőszül.
2023. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4 es, de bizony meg lehet őszülni. Tudok esetekről, rokonságban, súlyos tragédia után volt ilyen. Sőt, saját példa, szülés után egy csíkban ősz lett a hajam, azelőtt sose volt egy db sem. Traumatikusnak éltem meg, főleg a kórházi 4 napot, plusz a sok felelősség, minden rámszakadt... de persze lehet genetika is, mamám 35 évesen már ősz volt, hófehér hajjal, és az tényleg fehér volt. Öcsém sztem rá ütött, mert 25 évesen eléggé őszül, gyanítom 10 év múlva megőszül teljesen.
jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!