Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges ősszé válni?

Lehetséges ősszé válni?

Figyelt kérdés
Szóval rengeteg hajam van. Irigykedtek mindig a nők meg fodrászok is amikor éppen hosszabb volt. Sötétbarna egyébként. Nagyon tetszik ha valakinek teljesen ősz haja van. Van az a tiktokos farmos csaj, például ő tök fiatal és teljesen ősz lett a 20as 30as éveiben, nem tudom mennyi idős. Na arról nem beszélve, hogy Geraltnak milyen menő frizurája van :) szóval van bármi módja, hogy természetes módon, végleg ősszé váljon a hajam?
2023. dec. 13. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nincs rá természetes lehetőség. Az ilyen beteges vágyat parókával lehet a legjobban kielégíteni.
2023. dec. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de sokféle árnyalatú ősz hajfestéket lehet kapni, azt könnyen át tudod festeni ha nem tetszik. Vagy akár befestetheted tartósan őszre is fodrásznál, akkor majd szép lassan lennő neked is, és lesz barna hajad ami ősz tincsekben végződik :D
2023. dec. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Sok-sok éve hallottam egy esetről, amikor egy hídon ment a villamos és leszakadt a híd. Az egyik ember, aki túlélte, elvileg a zuhanás ideje alatt őszült meg. Tehát a sokk miatt.


Másokat is hallottam, ők idegességtől őszültek meg, noha nem a fent említett időtartam alatt, hanem évek alatt.


Nem gondolom, hogy ezt az utat szeretnéd választani. Hajfestés viszont – mint már írták előttem – rendelkezésre áll.

2023. dec. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Daniel Prime válasza:
100%
@3 Ezek városi legendák, egyik pillanatról a másikra nem lehet megőszülni.
2023. dec. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez csak szerencsés genetika úgy tűnik :( kár
2023. dec. 13. 07:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Anna 30 év körüli, de ha láttad több videóját, ott elmondta, hogy már tizenévesen is őszült. Nagyban hozzájárul a genetika, de bizonyos vitaminok hiánya is őszüléshez vezethet.
2023. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Az ősz haj az öregség szimbóluma, mely fiatal személy esetében nemkívánatos attitűdöt von magával. Teljesen kerülendő az ősz haj viselete 50 alatt, mert tudat alatt negatív hatást kelt az emberekben.
2023. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7 szomorú életed lehet, ha foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak rólad :D



6 hát nekem nagyon sötét a hajam szóval offos

2023. dec. 13. 11:17
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező - tulajdonképpen ki akar extrém megjelenést magának? Csak a tükörben tervezed nézegetni magad a lakásodban, az emberek közé meg fejkendőben fogsz járni?


Ki írt olyat, hogy én foglalkozok azzal amit mások gondolnak rólam? Én csak a tervezett hajviseleted szociálpszichológiai aspektusairól elmélkedtem!


Miért kell lepontozni mások őszinte véleménynyilvánítását?

:-(

2023. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

miért járnék fejkendőben emberek közé :D? Tetszene, ha olyan hajam lenne, mint Geraltnak.



Te projektáltál



Mert irreleváns választ írtál a kérdéshez.

2023. dec. 13. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!