Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti ráncra milyen...

Szem alatti ráncra milyen krémet javasoltok?

Figyelt kérdés

Már régóta figyelem, hogy a szemem alatt kisebb ráncok jelentek meg. Egy darabig annak tudtam be, hogy kicsit fáradtabb voltam, de rá kellett jönnöm, hogy azok bizony ott vannak és egyre mélyülni fognak.


Hiába figyelek oda a vízfogyasztásra, a megfelelő alvásmennyiségre és minőségre, az étkezésre, évente megyek vérvételre, igyekszem nyersen zöldségeket enni és gyümölcsöket is, ha folyton stresszelek valamin. Illetve az is egy rossz szokásom, hogy hunyorgok, pedig jó a látásom, csak nagyon bántja az összes létező fény a szememet.


Mit javasolnátok? Nem terveztem az egész pofámat bekenni vele, hanem csak a szemem alatt, mivel nem akarom hogy hamar elfogyjon, sok pénzem pedig nincs ilyenre. 22L


2023. nov. 29. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A c vitaminos készítmények nekem segítenek apró ráncok ellen, illetve a kollagén mind belsőleg, külsőleg 🙂
2023. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!