Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinevetnek, beszólogatnak a...

Kinevetnek, beszólogatnak a hajam miatt, szerintetek is gáz a hajam?

Figyelt kérdés

Hallom mikor a lányok is nevetnek rajtam a metrón... :-(



[link]


2023. okt. 31. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
10,miért,van más punk is,aki nem egy alkoholista,drogos,csöves?Az anarchia és a munkakerülés a vallásuk.
2023. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, van. Egy jó haj nem egyenlő ezzel.
2023. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Esetleg így, tényleg nem mindig jön be:

[link]


Nem mindig sikerül ilyen szépre megcsinálni, valamikor ágas-bogas.


De nem gondoltam volna hogy ennyire nyilvánosan beszólogatnak miatta, vagy hogy ennyire nem tetszik.


Bakancs, láncok, piercing, tetoválás stb semmi más "punk" kellék nincs mellé, csak a haj.

2023. nov. 1. 16:17
 14/17 anonim ***** válasza:
Oldalt/hátul borotválod? Szerintem egy bakancs elférne mellé még úgy is, hogy ez az egész "csak úgy" tetszik. Egy sima tornacsukával is király. Ha önkifejezés, akkor szard le a kritikákat.
2023. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem borotválom mert hátul szélesíteni akarom, jó így kicsit hülyén néz ki, de szerintem nem oszt szoroz annak aki beszól.
2023. nov. 1. 17:52
 16/17 A kérdező kommentje:

Most nézem, mások is jártak már így:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


Pedig neki nem is festett.

2023. nov. 1. 17:55
 17/17 anonim ***** válasza:
Valóban, aki csak ugatni akar, annak mindegy. A hátsó részt nem is néztem, pardon. Oldalt jó már a nullással letolt is, de borotváltan is adja. Hajrá. Nem néz ki hülyén. Ez echte punk séró.
2023. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!