Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném az arcomat kicsit...

Szeretném az arcomat kicsit ápolni. ?

Figyelt kérdés

Azaz lemosni hidratáló krém meg fényvédő.

Valami szérumot kellene használnom?c vitamin szérumot és niaciamidot(nem tudom jól írtam e) néztem. Mindkettő kell vagy egyik sem? Mivel egészítenétek ki?

17/L száraz vagy szárazságra alkalmas bőröm van.


2023. okt. 16. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel száraz a bőröd a niacinamidot szerintem felejtsd el mivel hámlasztó. Arclemosó, hidratáló és fényvédő azok az alapok. Ha akarsz c vitamint használj és hialuron savas szérumot is. Fontos! Alacsony százalékuval kezd és úgy haladj a magasabb felé. És a legtöbb c vitamint hűtőben kell tartani, mert bomlékonyak :)
2023. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nia nem hámlasztó. (Egyébként hámlasztót használhatnak száraz bőrűek is.)

Viszont inkább zsíros bőrre szokták ajánlani, mert segít szabályozni a faggyútermelést.

Lemosónak a CeraVe Hydrating Cleansert ajánlom. Az nagyon gyengéd, hidratál - száraz bőrre tökéletes.

Szerintem neked inkább a hidratálásra kell figyelned, ezért egy hialuronos szérumot vezetnék be, mást nem, ha nincs más probléma (pl foltok, pattanások). Ilyen szérum pl: GEEK & GORGEOUS 101 HA 5 RICH

2023. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!