Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy eltűnjenek...

Mit csináljak, hogy eltűnjenek a pattanások az arcomról? Már régóta próbálgatok sok krémet, amik használhatnának, már le is jegeltem az arcomat, de kicsit sem múlnak. És úgy érzem, fiúknak sem jönne be.

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Ruticelit nevű krém jött be évtizednyi próbálkozás után, nem tudom, kapható-e még, kozmetikusomtól vettem régebben.
2017. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na most nézem, kapható már közforgalomban is, nemcsak kozmetikuson át. Kicsit más a dizájnja, de tuti, hogy ez az. Szerintem próbáld ki.


[link]

2017. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert szétszárítod. Soha nem fog ezektől a pattanás elleni szárító cuccoktól kitisztulni. Azzal hogy szárítod a bőröd csak az ellenkezőjét éred el, lehet hogy a nagyobb pattanás leszárad de közben a bőröd túltermeli a faggyút és jön a többi. Hidratálni kell, semmi mást. 9 évig küzdöttem durván pattanásos arccal, fél éve sikerült életemben először teljesen kitisztítani és 1 db szárító "pattanás elleni" cuccot nem használtam. Olajos arctisztítás + hidratálókrém:) Meg persze rendes folyadékbevitel és egészséges táplálkozás.
2017. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz kellene menni, az acne az egy gyulladásos probléma, és több oka is lehet. Rengeteg acne ellenes termék van, menj el egy bőrgyógyászhoz, akit hitelesnek és megbízhatnak találsz, és ő majd eldönti és felméri, neked személy szerint mi lenne a legjobb megoldás.
2017. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. júl. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!