Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 33 évesen mire kell figyelni...

33 évesen mire kell figyelni bőrápolásnál?

Figyelt kérdés

Értem itt, hogy pl mit tartalmazzon egy arckrém stb stb

Tisztába vagyok a bőr típusommal csak ugye nekem se vissza fele megy az idő és nem vagyok ezzel tisztában, hogy mire kell figyelni, hogy fiatalos maradjon az arcom a későbbiekben is.

Van esetleg márka ami nektek bejött? Loreal stb stb? Ránctalanítót már érdemes használni?


2023. okt. 13. 12:25
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ez bőrfüggő. Én pont 33 vagyok, száraz, allergiára hajlamos bőrrel. Sima mindenmentes sajátmárkás lemosót és hidratálót használok, niacinamid szérumot, azelainsavat és heti 1x gyenge hámlasztót.
2023. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

"pl mit tartalmazzon egy arckrém"

Csak természetes összetevőket tartalmazzon.


"Van esetleg márka ami nektek bejött?"

Horvát márka, Sapunoteka termékei nekem nagyon bevált.


Plusz, ami még nagyon fontos, napi minimum 2 liter víz elfogyasztása.

2023. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A víz fogyasztással nincs gond, arra oda figyelek. :)
2023. okt. 13. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

A pollen is természetes, mégis allergiásak rá sokan.


Ha én hozzáérek valamihez, amiben natúrbiovegánorganikus aloe vera van, azonnal kiütéses leszek.


Kérdező, nem a korodtól függ, hogy mi kell a bőrödnek, hanem az állapotától. Olvass utána az összetevőknek több forrásból.

2023. okt. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fényvédő télen-nyáron. (Nyáron 50-es. Télen elég egy 30-as spf tartalom)

Antioxidánsok

30 felett retinolt, vagy a biztonságosabb retinalt érdemes bevezetni a rutinba.

És egy bőrtípusodnak megfelelő hidratáló. Reggel is legalább egy tonik állagú hidratálót érdemes használni.

2023. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Koreai márkák között nagyon érdemes szétnézni. Pl: beauty of joseon

Vagy még gyógyszertárban találtam kedvenceket, pl a La roche posay toleriane termékcsalád hidratálói, cera ve-nek jók a lemosói.

Szérumok közül pedig q&a, geek and gorgeous, the ordinary.

Szerintem változó, kinek mi válik be. Nekem fontos a parfüm, alkohol kerülése. Krémmánián mindig lecsekkolom az összetevőlistát, és igyekszem kerülni azokat, amikben van piros pöttyös összetevő.

Azzal nem értek egyet, hogy csak a natúr a jó. Alkohol, illatanyag (illóolajok) is természetes. Attól még, hogy valamit előállítanak, nem lesz automatikusan rossz, és nem minden jó, amit a természetben megtalálni.

2023. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!