Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres bőrre mit ajánlotok?

Mitesszeres bőrre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kozmetikusra nincs pénzem, így marad az otthoni kísérletezgetés.

Tonik semmit nem használ, ami elvileg kifejezetten mitesszeres bőrre volt ajánlott..



2023. szept. 21. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
1%

Szappan+meleg víz, meg a tonik. Meg pár év türelem, amíg a hormonháztartásod kinövi serdülőkort.


És a lidliben lehet kapni mitesszerszívó gépet, néhányezer Ft. Előtte jól felpuhítod a bőrt (hosszú fürdés, gőzölés), aztán szivattyúzod.

2023. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
30 feletti vagyok, úgyhogy kétlem, hogy a serdülőkor.
2023. szept. 21. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj, de egy jó rutinhoz is pénz kell. A valamiből valami lesz, a semmiből semmi.

Amit egyes ír, meg ne próbáld, kinyírod a bőrfelszíni emulziót teljesen.

Sem a tapaszos, sem a vákumos "miteszereltávolító" nem működik. Hiszen a nyúzással csak még nagyobbak lesznek a pórusok.

Tudok neked alacsonyabb költségű rutint is összeállítani, ha írsz privátot, de magától nem fog normalizálódni. Türelem és pénz is kell hozzá.

Szalicilsav, niacinamid, agyagmaszk a barátaid miteszerre, de hogy hogyan építsd be a rutinba, ahhoz sok kérdést kell feltennem. Kor, bőrtípus, idő, életmód befolyásolja. Sminkelsz-e vagy sem, stb.

2023. szept. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 2-es!
2023. szept. 22. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
A tonik nem is fogja eltávolítani, az csak marketingfogás. Kozmetikushoz járj rendszeresen tisztításra, otthoni kenegetéssel nem fognak eltűnni (sem agyagmaszkkal, sem szalicillel, ezt el ne hidd). A bőrtípusodat is kezelni kell, arra pedig a boltban nem találsz megfelelő terméket.
2023. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm de mint mondtam jelenleg nem engedhetem meg magamnak, idén már biztosan nem jutok el.

Házfelújítás és magán fogorvosi kezelés mellett egyszerűen nem telik rá

2023. szept. 25. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, láttam, hogy nem opció, de mint írtam, nem fognak sehogy eltűnni, mert egy krém vagy szérum erre alkalmatlan (az ilyen-olyan tapaszok pedig csak roncsolják a bőrt, azt ne akard kipróbálni).
2023. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy nem lehet elmulasztani valami drogerias cuccokkal.
2023. szept. 29. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, de ahogy gondolod.


De gondolj bele, hogy a mitesszereket a kozmetikus gondos és alapos előkészítés és felpuhítás után is sok esetben nehezen tisztítja ki (főleg ha már több éve ott vannak). Ezek alapján szerinted van olyan "csodacucc" ami csak úgy egy pillant alatt kiszedi onnan minden gond nélkül?

2023. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!