Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezekből hogy állítsak össze...

Ezekből hogy állítsak össze egy napi rutint?

Figyelt kérdés

Rengeteg mindenre allergiás vagyok, és nagyon száraz, hámló bőröm van, főleg most, hogy jön be a hidegebb, szelesebb idő. Eddig nem igazàn volt abban logika, hogy hogyan használtam a krémeket, hogy lenne célszerű? És mi az amivel még érdemes lenne kiegészítenem?


Reggel általában megmosom sima vízzel az arcom, ràkenem a Revoxtól a Japanese ritual face maszkot, a szemem alá pedig az Avéne skin care szemkörnyék nyugtatót ( az allergia miatt eléggé ödémás reggelente a szeme, ez szokott segíteni rajta) utána meg valamilyen fényvédő hidratálót használok, és sminkelek egy keveset.


Este Garnier micellás vízzel mosom le az arcom, utána az Avéne cold krémét rakom fel, majd a Mixa Hyalorugel Rich krémet.


Tudom, hogy valószínűleg nem helyes sorrendben. Hogy kellene? És mit kellene még beiktatni a napi rutinomba? Örülnék, ha márkát is ajánlanàtok, hogy ti melyiket szeretitek.


Köszönöm előre is a válaszokat. 22/l



2023. okt. 7. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Estére még egy lemosót beiktatnák. Alapból mondják a dupla lemosás fontosságát (főleg ha sminkelsz is), illetve a micellás vizet is le kell mosni. Szóval én alapból vennék még egy arclemosót a micellás víz mellé.


Amúgy meg nézz urea tartalmú krémeket, azok a száraz bőrrel csodát tudnak művelni. Pl. a Baleának próbáltam már az ureás testápolóit, azok remekek, igazából kb. a megváltás kategória annak, akinek száraz a bőre, de magával az ureás arckrémükkel még nincs sok tapasztalatom, de egy próbát megérhet, hátha azok is jók.

2023. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!