Mitől ilyen a hajam?

Figyelt kérdés

Világ életemben dicsérték a hajamat pedig semmi különöset nem csináltam vele, mostam hetente egyszer.

Viszont kb egy eve egyszer mikor megmostam es megszaritottam olyan volt mintha ossze lenne ragadva, kicsit ilyen zsíros tapados hatása volt, de csak a vegeknel, a toven teljesen normalis. Es gondoltam lehet nem oblitettem ki rendesen, mert aztan legalabb egy fel évig nem fordult elo ilyesmi mostanáig. Mult heten megmostam a hajam es megint ilyen lett, aztan megint jo es tegnap ujra ezt tapasztaltam. Ma megmostam ujra egy harmadik fele samponmal es ugyanolyan lett. Nem ertem, nem tudom hova tenni h ez mitől van. Rendesen mosás előtt szebb a hajam mint utana,mert a tove megszarad,a vege meg mintha vizes maradna vagy mint ami tocsog a zsirban. A fogasa is kellemetlen, hideg, vizes, tapados hatas ami ott marad az ujjadon is utana.

Mitol lehet?? Valaki kerlek segitsen mert mar komolyan megfontoltam leborotvalni inkabb az egesz fejemet



2023. okt. 3. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyan mosol hajat? Milyen termékeket használsz?

Lehet összefüggés a tapadós napokon a samponoknál? Egy-egy olyan összetevő, ami minden olyan mosáskor jelen volt?

Illetve balzsamot használsz?

2023. okt. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy a sampon a hibás, vagy nem jól mosol hajat.
2023. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!