Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől függ/mi határozza meg,...

Mitől függ/mi határozza meg, hogy kinek milyen a hajerőssége?

Figyelt kérdés

Az én hajam sajnos kicsi korom nagyon vékonyszálú, és nagyon irigylem azokat, akiknek dús, vastagszálú hajuk van.


Ez ellen semmit nem lehet tenni?


2023. szept. 30. 08:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam: kicsi korom óta*
2023. szept. 30. 08:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen genetika. A helytelen (hianyos) taplalkozas sokat tud rontani rajta.
2023. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg főleg genetika, sok mindent nem tudsz vele csinálni. Vastagszálú nem lesz semmitől, de hajvitamin talán segíthet, hogy kicsit több hajad nőjön, de mivel vékonyszálú, sosem lesz olyan dús, mint amilyet szeretnél. Jó frizura, beszárítás és volumennövelő termékek segíthetnek, hogy optikailag dúsabbnak tűnjön.
2023. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Hát körülbelül 1 hónapja szedek Biotint, (nem tudom, hogy hallottál-e róla, igazából a hajra és a körmökre is nagyon jó) és még ugyan nem jött meg a hatása, de remélem, hogy ez valamennyire segít.

Egyébként hullik is a hajam nagyon.

2023. szept. 30. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biotint kell szedni tizezrekert, hanem a vitaminhianyod okat felderiteni es megszuntetni. Ugye nem kovetsz semmilyen hiperszuper, neten talalt dietat, es nem vagy vegan vagy mas szelsoseges etkezesi szekta tagja?
2023. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Nem csak Biotint szedek, hanem cinket, K2-őt, D3-at, C vitamint és vasat.

2023. szept. 30. 16:41
 7/10 A kérdező kommentje:
És nem, nem követek semmit.
2023. szept. 30. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 ha ennyi mindent szedned kell, a taplalkozasod egyaltalan nincs rendben.
2023. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

De rendben van, én nem muszájból szedem őket.

A vasat az orvos a hajhullásra, fáradtságra írta fel, a C vitamint azért szedem, mert azzal együtt gyorsabban felszívódik a vas a szervezetben, a többit pedig csak azért, mert egyszerűen jók.

2023. szept. 30. 16:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, és a vaspótlás a menstruáció miatt is szükséges.
2023. szept. 30. 16:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!