Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak h ne legyek...

Mit csináljak h ne legyek pattanásos?

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
arcbőr típusodtól függ hogy milyen fajta termék jó, meg emberfüggő, vannak különféle arcmaszkok, micellás vizek próbálgasd őket.. ha nő vagy akkor sok más tényező is beleszólhat, pl menstruáció előtt mindenki kiszokott pattogni vagy az étrend is meghatározó
2023. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kortol, nemtol, hormonoktol, bortol, etkezestol fugg.

Ha tinédzserkoro akkor kozmentikus. Ha egyeb akkor erdemes egeszseges eletmoddal megprobalkozni

2023. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én voltam már kozmetikusnál valami több órás arcápolásos cuccon de semmit nem használt
2023. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

A pattanás okát kideríteni, és felállítani egy rutint. Amit türelmesen alkalmazol.

Rutin felállításban tudok segíteni. (tanácsadó)

2023. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. szept. 22. 06:05
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Én a fekete teát javaslom rá, nekem az segített, valahol olvastam róla egyszer, kipróbáltam és bejött.:)

Megfőzöd, hagyod állni kb 15-20 percig, aztán pl egy vattakoronggal felviszed az arcodra, nekem 1 hónap alatt rengeteget segített, azóta már szinte alig vannak pattanásaim. Napi többször is bekenheted vele, nem kell lemosni. Csak vigyázz ki ne száradjon a bőröd, hidratáló krémet is használj!

Közben ihatod is a teát, ha szereted.:)

2023. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os ez nagyon cuki ötlet
2023. okt. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!