Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért törik meg a hajam ilyen...

Miért törik meg a hajam ilyen könnyen?

Figyelt kérdés
Vastag szálú, lapockàig érő hajam van. Ha mondjuk éjszakára összefogom a tarkómnál nagyon lazán akkor is reggel látszik,hogy hol volt összefogva, és egész nap benne van a törés/ hullám. De már elég annyi is,hogy mondjuk úgy ülök valahol hogy a fejem hátra tamasztom és kicsit meggyűrődik a hajam akkor is megtörik és hullámos lesz. Sőt a "kedvencem",mikor úgy fekszem el,hogy a tövénél is megtörik, nemcsak alul, szóval púpos is lesz és alig lehet lelapítani. Erre van valami megoldás ,hogy ne legyen ilyen? Azon kívül ,hogy úgy kellene ülnöm, hogy véletlenül se tamasszam hátra a fejem, mert kb csak úgy marad egyenes a hajam😅

2023. szept. 18. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Fested, egyenesíted? Vagy egeszséges a hajad?
2023. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem festem már,nem is egyenesitem, semmit nem csinálok vele. Csak szárítom, de akkor is hővédőzök. De alapból nagyon problémás a hajam, szöszösödik, sok a babahajam, hiába ápolom, mégis olyan kócos hatása van mindig, mint aki sosem fésülködik.
2023. szept. 18. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a megoldás, hogy ne aludj összefogott hajjal. Szinte mindenkinek meglátszik a gumi nyoma.

Mindig teljesen szárítsd meg a hajad, ne maradjon nedves, ne tegyél bele semmit, gumit, csatot a frissen szárított hajba.

Használj olyan balzsamot, ami a te hajadra való, simább, könnyebben kezelhető lesz tőle.

De sajnos a vastag szálú hajjal nem egyszerű, nekem is az van és sokkal nehezebb bánni vele, mint a vékonyabb szálúval.

2023. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 3-as írta. Plusz a szárítási technika aem elhanyagolható. Hogyan szárítod? Hővédő szuper, de körkefével rendesen leszárítod a kutikulát?
2023. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg tangle teezer-t használok,mert azt gondoltam ,hogy jó lesz a hajammak, de akkor kipróbálom a körkefét.
2023. szept. 18. 09:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj. Azzal szárítod?
2023. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tangle teezer jó, fésülködésre. De szépen, simára szerintem is körkefével lehet szárítani.
2023. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szilikon és szilikon tartalmú termékek teljes kiiktatása hozott eredményt. Korábban ha csak simán copfba raktam a hajam az is meglátszott pedig hosszú egyenes szálú hajam van. Ha mondjuk hétfőn bekötöttem akkor a következő mosásig látszott, hogy össze volt kötve. Mostmár akár egész délelőtt be van fonva a hajam és délután kibontom, átfésülöm és egyenes, nincs rajta guminyom és semmi sem. Azóta inkább az a küzdelem, hogy a hullám benne maradjon tartósan, ha hullámositani szeretnék.
2023. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hidratálni kell.
2023. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hidratalassal szerintem nincs gond, hajpakolast, hajolajat is használok. Sokáig azt gondoltam hogy a hővédelem hiánya lehet a gond,de mióta hővédőzök azóta is ilyen. Csak az maradt szerintem, amit itt írtak is, hogy a beszárítási technikan kell változtatni.
2023. szept. 24. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!