Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötétbarna hajból...

Festett sötétbarna hajból vissza lehet menni világosbarnára leszívatás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Be akarom festetni a hajam ilyen hamvas sötétbarnára, és az a helyzet hogy most ilyen hamvas világosbarna hajam van(természetes, még nem volt festve soha), nagyon szürkés beütése van, nagy bajom nincs vele csak meguntam.

Ha esetleg befestetem most sötétebbre, és egy idő után megunom, van valami visszaút belőle leszívatás nélkül? Vagy meg kell várni hogy lenőjön?

Nem akarom elcseszni se a hajam, egészséges és nem töredezett.



2023. szept. 15. 20:54
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem menne anélkül, igen, max a vöröses pigmenteket kellene kerülnöd.
2023. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sötétebbre fested és utána meg akarsz tőle szabadulni mindenképpen le kell szívni, vagy hagyod lenőni, jobb megoldás ha hasonló árnyalatot választasz, mint a sajátod.
2023. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maximum valami festék leszedő mint anno a colourb4 volt, olyannal lehet próbálkozni, de ha valóban látványos eredményt akarsz, ahhkt szokiteni kell. Egyébként nem kell attól sem felni, ha ésszel csinálod vagy ha nincs benne tapasztalatod, akkor szakemberre bizod, nem lesz tőle semmi baja a a hajadnak.
2023. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!