Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem áll tincsbe a hajam?

Miért nem áll tincsbe a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az érdekelne hogy miért nem áll a hajam tincsekbe? Pl megfogom a hajam és másoknak tincsekbe állnak nekem pedig nincs tincs hanem mind külön áll mármint a hajszálak nagyon nem szeretem mert +meg hullámos is és nagyon csúnya kérlek adjatok tippeket mit lehetne vele csinálni ❤️
2023. szept. 13. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Örülj neki, hogy nem tincsesedik be. Azon fáradozik egy csomó ember, hogy ne legyen tincses a haja.
2023. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vicces, de mert szárazon fésülöd.

[link]


A száraz fésülés egyrészt töri is a göndör hajat, másrészt szétválasztja a loknikat szálakra, amik aztán csak össze-vissza egymásra halmozódnak.


Szárazon NE fésüld, csak rontassz rajta, úgy fog állni mint a szénakazal.


Göndör hajat csak nedvesen kell formázni, aztán hagyni békén.


Ezt a markolós technikát kéne megtanulni:

[link]


Illetve van még a kefe nyelére sodrás is, ez lazább loknikhoz való (ha túl spirálos a haj, ez lehet már sok)

[link]

2023. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ma ki fogom próbálni
2023. szept. 13. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez az igazán jó eredmégyhez kelleni fog direkt göngör hajhoz való hajápoló szerek használata, látod a videókban is hogy miket használnak.
2023. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segített az hogy vizesen fésültem és utánna már szárazon nem, kezd loknis lenni igaz kell idő hogy vissza álljon mert mindig ki fésültem belőle de nagyon köszönöm sokkal jobb
2023. szept. 14. 16:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!