Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen szép a hajam?

Hogyan legyen szép a hajam?

Figyelt kérdés

Vannak lányok, akiknek annyira szép a hajuk mindig, pedig egyszerűen ki van vasalva vagy csak ki van engedve.

Olyan modelles.

Akikre azt mondod, hogy "cicababák" 😁

Hogyan lehetne nekem is szép hajam?

Vannak esetleg youtube-on csajok akik ilyesmikről csinálnak videókat?

Köszi!


2023. szept. 13. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Miből áll a hajápolási rutinos? Szoktad formázni?
2023. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem sokat tudok még a témáról.

Sajnos ekcémás vagyok, így jellemzően gyógyászati sampont használok, valami nevenincs balzsammal (eddig nem foglalkoztam ilyesmikkel), és tudom, hogy nem egészséges, de kreppelőt szoktam használni.

Ha nem sütöm be a hajam, akkor nagyon gáz, felül lapos, lent pedig minden felé áll.

Korábban be volt göndörítve, most rövid, mert egy idő után le kellett vágni a hajam hogy felfrissüljön a 3 vagy 4 dauer után.

Növesztés alatt áll, még nem mondanám félhosszúnak, de már nő.

(Azért is lett dauer, mert sehogy nem áll a hajam, ha valami nincs vele kezdve 😶)

2023. szept. 13. 09:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sajnos a kor előrehaladtával mindenkinek fakul, ritkul és töredezik.
2023. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De valamivel csak lehet segíteni rajta nem?

Tudom, nem a színésznőkből kell kiindulni, mert nekik egy komplett stáb van kb hétköznapokon is :D

De 50 évesen is olyan hajuk van, hogy az csodálatos :D

Ilyesmire gondoltam, hogy hajfesték, hajpakolás, hajpótlás 🙈

Valamibármi 🙊

2023. szept. 13. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kollagént, illetve vitaminokat szedni.
2023. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az egészséges vitamindús étkezés vált be.

Samponom Herbal Essence, a balzsamra most nem Herbal Essence márkát használok, mert az nagyon drága lett, hanem DM alverde hosszú hajra. Meglepődtem, de van ilyen balzsam, hogy hosszú hajra.


33 éves vagyok, a derekam aljáig leér a szép fényes barna hajam. 30 évesen befestettem az egészet Ariel vörösre, akkor volt szívatva is, majd rá félévre visszafestettem barnára, azóta nem volt festve. Várom, hogy végre lenőjjön, de az még másfél év kb.

Ritkán vasalom, de mindig megszárítom.

2023. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem a termeszetes dus haj sokkal szebb mint a kivasalt sima
2023. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6

Ezt a balzsamot megnézem, köszi 🤗

2023. szept. 13. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Sampon balzsam és hővédő a formázás előtt. Egy hajfesték is rengeteget tud javítani az osszekepen. Persze nem azt mondom, hogy házilag szőkítsd szét ész nélkül, de egy sima hajfesték, saját hajadnál 1-2 árnyalattal sötétebb vagy világosabbig mindenképpen jól fog állni.

Vannak olaj alapú festékek amik nagyon szép fényt adnak a hajnak és feltöltik a kiszáradt hajvégeket.

2023. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2023. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!