Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira de annyira szeretnék...

Annyira de annyira szeretnék ilyet, van rá megoldás?

Figyelt kérdés
sziasztok.15/L vagyok.Elég fura a bőröm.A szemöldököm közt van miteszer a homolokomon pedig pattanás(de nem sok)az államon is miteszer az orr lyukam alatt pedig 2 pattanás (amit most sikerült eltüntetni fogkrémmel) az orrom miteszerek vannak(de abból sem sok).naponta tonikkal mosom az arcam,hideg vizzel átöblítem valmikor kis fogkrém (de az nem sokáig) és végül valami hidratáló arckrém.kezdenek elmúlni de ettől több nemhiszem hogy lesz.élesztős arcpakolásról halottam,írtam is ki párat.tényleg jó? aki csinálta kb hány napig /hétig csinálta és melyk módszerrel? nem hiszek a drága krémekben nemis veszek.anyumnak mondtam hogy ha élesztőt eszek lehet azis jó,de őő azt mondta hogy meg kel a gyomromban és felpuffadok.annyira szeretmék egy szép arcot és hogy ne küszködjek ennyi minennel hogy az lehetetlen:S:( tudom hogy ezer meg ezer kérdés volt és hogy mindenki ezzel jön de elvagyok keseredve.sok választ várok.köszönöm.
2010. okt. 16. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és hány ft egy élesztő?:D
2010. okt. 16. 15:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Sörélesztőt ajánlom. 900 ft. 3 hónapra. Tapasztalatból tudom, h az nagyon jó :) És ez nem puffaszt, ez nem hízlal.
2010. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az élesztőből szerintem ne port használj, amúgy kb. 100 FT. Én enni is szoktam belőle minden reggel egy kis csipetet és eddig még soha semmi bajom nem lett tőle. De az a legjobb, ha egy kis vízzel vagy tejjel elkevered és az arcodra kened, nagyon-nagyon jó! Egy-egy pattanáson akár egész este is rajta hagyhatod! Szerintem próbáld ki! 18/L
2010. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!