Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hova tűntek a Gabi fürdetők a...

Hova tűntek a Gabi fürdetők a boltok polcairol? Se rossmann,Tesco, Eco family, kis boltok... hmmmm. Honlapjukon nincs erre vonatkozólag semmi hír.

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 10:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Hianycikk mindenhol, még a neten is. Lesz újra? Nagyon hiányzik!
2023. szept. 18. 15:58
 2/7 anonim ***** válasza:
En is kerestem. Nincs ahhoz az illathoz foghato :(
2023. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező kiderítettél valamit? Már nem lehet sehol kapni :(
2023. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megszunik a márka!

Szóval ha látsz még a polcon zöld tincsszelidito sampont, akkor csapj le, mar futtatjak ki, csak az kapható még. Nem lesz már sajnos a Gabi márka. Ugyfelszolgalattol tudom.

2023. nov. 11. 19:15
 5/7 anonim válasza:
Én most szembesültem vele, hogy megszűnt. Télen mindig a lanolinos krémet használtuk a gyerekek és az én ekcémás bőrömre, ez hatott egyedül. Nyáron még vásároltam babafürdetőt, akkor még volt minden. Kár, hogy júliusban nem vásároltam be a krémből. :(
2023. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt ott nagyobb helyeken lehet még kapni zöld kupakos nature változatokat. Sampon és fürdető is. Én most azokból taraztam be tartson amíg lehet. Nézzétek szét ecofamiliba is van ebből.
jan. 17. 06:10
 7/7 anonim válasza:
Sajnos az Ecofamily honlapján sem találok Gabi termékeket. Mondjuk a tusfürdőket lehet pótolni, de lanolinos krémből csak Lansinoh van a piacon, 10 ml 3.000 Ft-ért, merthogy mellbimbórepedésre ajánlják... Az biztos, hogy se Rossmann, de DM, se Tesco, se Auchan, se Brendon, de még a kínai/vietnámi boltok sem forgalmazzák már. :( XI., XXII., Budaörs, webáruházak sehol sincs, max. talán nagyon vidéken.
jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!