Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajsötítés károsodás nélkül?

Hajsötítés károsodás nélkül?

Figyelt kérdés
Növesztem a hajam és emellett nincs is olyan jó állapotban hiába teszek meg mindent érte, de a barna amit festettem kb két hónapja egy undorító fakó narancssárgás színre kopott. Valakinek valami tippje vagy terméke ami bejött és nem/vagy csak kevésbé roncsolja a hajat? Ezeken a "Color shampoo"-kon gondolkoztam de gondolom az is szárít nagyon.

2023. aug. 22. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már ezer éve nem festem a hajam, de volt régen a L’Oréal Casting, annak szép színei voltak és tartott is pár hónapig!
2023. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sötétebbnél szerintem felesleges a festék.

Én is a Castingot használom, tartós színező. Egyáltalán nem roncsol, sőt, nagyon szép fényes tőle a hajam (4-es most, de volt fekete is).

Bár amikor világosabb barna volt a hajam (6-os) akkor festéket használtam (Excellence) de nekem az se károsította, csak annak nincs olyan szép fénye.

2023. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!