Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tetőtől talpig borotválnám...

Ha tetőtől talpig borotválnám a testem minden részét, nézhetnék úgy ki mint egy majom? Szerintetek megvastagodna szőr?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem a borotvától erősödik a szőr, ez egy régi tévhit.

Genetika+hormonok amin múlik az egész, főleg az előbbi.

2023. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szőrösebb szeretnél lenni?
2023. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tetőtől talpig borotválom magam, pont azért, hogy ne nézzek ki úgy mint egy majom 😀
2023. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Tényleg? Akkor hogy lehet hogy amikor elkezdtem magam borotvalni 4-5 napig el sem kezdtem szorosodni és vékonyan nőtt a szőr. Most minden nap!! borotvalkoznom kell, úgy megerősödött a szőr és egy helyről 3 szál is kibújik, és olyan erős mint egy kaktusz.

Ne beszélj mar hülyeségeket, könyörgök. Legalább nézz utána mielőtt okoskodsz.

2023. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz pedig hogy hosszútávon naponta csinálhatnad, ezerszer megbannad.
2023. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4es azért mert idővel erősödik a szőr.

Vannak olyan vallású férfiak akik nem borotvalkozhatnak, idős korukra még is hosszú erős szakállúak lesznek. Ha működne amit leírtál akkor még 60 évesen is pihével az arcukon futkosnának.

2023. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze erősödik de nem ilyen gyorsan, de a lényeg a növekedés gyorsasága volt.
2023. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!