Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindegyik hajvasaló tönkre...

Mindegyik hajvasaló tönkre teszi a hajat? Már az első használatkor vagy azért kell egy párszor használni?

Figyelt kérdés
Van olyan hajápoló ami ez ellen véd?
2010. okt. 14. 21:29
 1/6 anonim válasza:
Lehet venni mindenféle hővédő krémet , hajsprayt.Én csak azzal használom, különben szétégetné a hajam.De ismerek olyan lányt, aki nem használ, és semmi gondja...valszínű, erősebb a haja...
2010. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de mi a neve ezeknek a krémeknek,meg mondanád?Köszönöm
2010. okt. 14. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
miknél jobb minőségű hajvasalót vegyél, alacsony hőfokon vasalj, ( én 150-160 fokon szoktam, nem tudom, mennyire számít ez alacsonynak) Tehát állítható legyen a hajvasaló hőfoka, kerámia lapos legyen, teflonbevonat, és ha lehet, turmalin is legyen rajta. Pl ilyen a remington pr5000. Egyébként a remington a legjobb hajvasalókat gyártja. De vannak hővédő krémek is, és ha lehet, ne minden nap csináld. Ezek mind csökkentik a hajvasaló káros hatását, de meg nem szüntetik. És ahhoz, hogy az első alkalommal leégjen a hajad, ahhoz nagyon bénának kell lenni. És hogy milyen gyorsan teszi tönkre a hajat( egyáltalán ha tönkreteszi), az egyén, hajminőség, vasalóminőség, gyakoriság, balszam-használat, hővédő-hazsnálat függő. Szóval nagyon relatív. De elég gyakori, hogy kiszárítja, és töri a hajat, akár pár hónapos használat után is. De lehet évekig úgy használni, hogy nem látszik meg a hajon. Mindegyik esetre van példa. Azért ne vasald minden nap. Sztem heti 3sror ha kivasalod, vigyázva, hogy ne legyen túl forró, akkor nem lesz nagy baj. Nekem is gyenge, vékonyszálú és ritka hajam van, ezért nagyon vigyázok rá, de azért ki szoktam vasalni, és nincs eltörve. Sok sikert.
2010. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A hővédőkrém, amit használok Loreal márkájú, és rózsaszínű flakonban van.Hát a pontos nevét nem tudom épp megmondani.Hotglamm, de nem akarok hülyeséget írni neked...
2010. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OO nagyon szépen köszönöm aranyos vagy,és megfogadom tanácsaid.
2010. okt. 14. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Én minden reggel vasalom. 5 éve vettem egy remington hajvasalót ami akkor drága volt, most olyan középkategóriás. Én este szoktam a hajam végére, gliss kur hajvégápolót tenni ami a rossmannba olyan 1000 Ft körül van. És ha másnap kivasalom akkor nem lesz száraz a vége. :)

Szerencsére nem törik egyáltalán a hajam és nem is szárad a mindennapi vasalástól. :)

2010. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!