Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ritkuljon a...

Mit tegyek, hogy ritkuljon a szőröm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Soha nem volt hosszú, sűrű szőröm sehol, a karomon szinte alig volt egyaltalán. Májusban barátnőm kozmetikus vizsgáján vettem részt modellként, ahol kargyantát kellett mutatniuk, és az én pár szál szőröm legyantázta. Ezután júniusban részt vettem vele még egy órán, ott szintén kargyantát kellett végrehajtania. Azóta a karom olyan, mint egy jetinek, nagyon megsűrűsödött, hosszabb lett, talán kicsit erősebb is lett a szőröm. Szerintetek mit tehetnék, hogy visszatérjek az eredeti állapothoz? 😔

2023. aug. 1. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura, a gyantázástól pont hogy gyengül és ritkul idővel a szőrzet
2023. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lábamon így is volt, de valamiért a karomon ennek a szöges ellentéte történt :(
2023. aug. 1. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen szerintem nincs, valószínűleg csak elszoktál a szőrtől(?), ezért gondolod úgy, hogy több lett és hosszabb

Viszont mivel úgy írtad, hogy eleinte volt pár szál szőröd, most meg olyan mint egy jetinek, ha tényleg történt változás, és nem csak beképzeled, nagyon feltűnő lehet. Kérdezz meg valakit, hogy ő is így látja-e


De ha tényleg biztos vagy abban-hogy megerősödött, akkor fordulj orvoshoz, mert pl hormonális gubancra utalhat a dolog

2023. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!