Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alapozot tudnát@k ajánlani?...

Alapozot tudnát@k ajánlani? Problémám hogy nap végére egybeáll, elmosodik, és teljesen kipattogok tőle.

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg melyiket használod?
2023. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már kiírtam a pattanást is, gondolom zsíros a bőröd. Milyen minőségűt és árkategóriájút keresel? Mert tudok ajánlani boltit is és professzionálisat is, árban nagyon nem mindegy...
2023. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A legjobb kell!! Professzionalis
2023. júl. 29. 10:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a legjobb, mivel a zsíros bőrök között is van bőven különbség, ezért ami másnak bevállik az nem biztos, hogy neked is bevállik.


Az én bőrömnek bőven jó a drogériás is, úgy hogy egy része inkább száraz bőre van, mégis az enyém szereti. Ezért nehéz így alapozót ajánlani.

2023. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De hogy kinek mi vált be. Nekem érdekes hogy nem zsirosodik a bőröm. Mégis begyullad pattanásos lesz. Eddig maxfactort használtam
2023. júl. 29. 13:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy látszólag nem zsírosodik a bőröd attól még nagy valószínűséggel az, arra jellemzőek a pattanások (ha nem valami belső probléma okozza). Nekem a Catrice HD liquid alapozója vált be leginkább, szépen fed és nagyon tartós. Sokan ezt mondják az Estée Lauder Double Wear olcsóbb megfelelőjének (nem tudom ez mennyire igaz). Egyébként minden márkának vannak jobb és rosszabb termékei is, úgyhogy ki kell próbálnod és tapasztalnod neked mi fog beválni.
2023. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit én használok, nem drága, de nagyon jó. Tartós, jó a fedése. Annyi, hogy külföldről kell megrendelni.

Missha magic cushion cover lasting.

Amikor sminkesnél voltam, ő Nars alapozót kent rám, az is jól mutatott rajtam.

2023. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Megnézem őket
2023. júl. 30. 20:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Megvettem a Catrice HD-t. 020-ast. Egész jó. Most tesztelem :)
2023. aug. 12. 14:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó választás volt (6-os voltam) :)))
2023. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!