Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kipattogott és kipiroso...

Nagyon kipattogott és kipirosodott a péniszem körül. Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Borotválás után lefertőtlenítettem, alaposan megtisztítottam és bekentem testápolóval is még is kipattogott. Mit használjak rá, hogy elmúljon? Hány naponta szoktátok borotválni?

Kort is írjatok. 18F



2023. máj. 29. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én két-három hetente szoktam, és szerencsére nem pattogzik ki. Talán nem testápolóval, hanem valami bórbarát és bőrnyugtató, hidratáló krémmel kellene bekenni. Én egy szenzitív, borotválkozás utáni krémet használok.
2023. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Borotválás után hideg vízzel öblótetted le?


A hideg víz összehúzza a pórusokat és nem pattog ki annyira. Mindenféle fertőtlenítő meg testápoló maszatolása szerintem nem az igazi, inkább Aloevera gélt használj rá.


21f

2023. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron 1-2 hetente szedem le. Az első borotválások után nekem is kicsit kipirosodik, de utána hozzászokik a bőr.
2023. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Igen hideg vízzel öblítettem le utánna.
2023. máj. 29. 19:39
 5/11 anonim válasza:
17%
Nem kell csinálni semmit, leesik magától.
2023. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Borotválkozás ELŐTT kell fertőtleníteni!
2023. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor tőből le kell vágni a brét, más sajnos nem segít.
2023. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Borotválás előtt is alaposan megtisztítottam és fertőtlenítettem, még a borotvát is!
2023. máj. 29. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínű, hogy a bőröd érzékenyebb. Vagy vársz, amíg hozzászokik a borotváláshoz, vagy más módszerrel szőrtelenítesz.


2 és 3 voltam.

2023. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a borotválás utáni fertőtlenítés és a testápolás okozta a bajt. Borotválás után a bőrnyugtatás a fontos, és nem elég közvetlenül utána, hanem legalább még 2-3 napon keresztül krémezd a területet, főleg, hogy a ruha általi dörzsölés nagyon irritálja a bőrt, és könnyen lehetnek szőrbenövések is. Erre egyébként jó pl. az aloe vera ahogy már írták is, vagy Sudocream, Neogranomon vagy a Kék Lukács Kék kenőcs (nekem a bestof) is.
2023. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!