Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Szerintem rossz fazonra van vágatva. Nem tudom kiengedni, mert mindig beáll valami idétlen formába napközben, és nem akarom 5 percenként fésülgetni, vagy minden reggel hajlakkozni. Viszont hamár fodrászhoz megyek, jó lenne egy kicsi pluszt adni hozzá... (hosszú barna haj) nem akarom nagyon levágatni, mert már többször is megbántam, nem szeretem a rövid hajat. Színezni sem szeretném, mert azzal sok probléma van és roncsolja is a hajat, illetve szimplán szőkíteni nem akarom,valami más színhez 16 évesen fiatalnak tartom magam, és anyukám sem menne bele. Van ötletetek, milyen fazonú legyen? Vagy esetleg mit csináljak vele?
2023. júl. 24. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Berasztázhatom
2023. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!