Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet kipattogva a...

Mitől lehet kipattogva a felső testrész?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Antibiotikum kúra ma jár le. De tegnap óta ilyen pattanásszerű “kiütések” jelentek meg a hátamon, meg a mellem alatt. De alap esetben nem piros, csak olyan mintha pattanás lenne. Piros pötty, ami kidudorodik picit.

Pattanások szoktak lenni a hátamon, de most fura hogy kicsit több.

Szedtem már többször antibiotikumot, meg ma jár le. Én nem gondolnám hogy ettől.

Esetleg meleg? De nem is izzadtam úgy igazán a napokban. Vagy hormonális változàs is lehet?

Az utóbbi időben nagyon fura dolgokat veszek észre, nagyon könnyen bepirosodik a bőröm. Ha csak hozzáérek, esetleg megvakarom. Ez fennàll egy lombik kezelés óta…



2023. júl. 23. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha lombikozol, akkor egyértelmű, hogy hormonális változásokon mész keresztül, gondolom van bőven stressz is emiatt, szóval ez is lehet az ok. De ezt miért nem az orvosodtól kérdezed meg?
2023. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az orvos ezzel fel pillanatig sem foglalkozik. Futoszalag a dolog.. sajnos. De nyilvan megfogom emliteni neki.
2023. júl. 23. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, de én 95%-ban erre fognám. A hormonális változások több módon is megmutatkozhatnak a bőrön, ezt te tapasztaltad is.
2023. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!