Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok. Nektek mit takar az...

Csajok. Nektek mit takar az hogy szépségnap? Pls

Figyelt kérdés

énis szeretnék csinálni egy ilyet.elég ragyás az arcom.:S

mindennap nekem tonikkal kicsit azért javul.

ti milyen szereket?(nem dárgát kb 1000 ft alatti)dolgokat használtok?. leginkább házipraktokákra vagyok kíváncsi.

elejétől a végig aki ír írja le:P

kösziszépen.

várom a válaszokat 15/L


2010. okt. 14. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh, húsvét óta nem csináltam ilyet :(

De előtte rendszeresen, mert jó dolog :)


1. kialszom magam - lehetőleg a párom elküldöm valamerre és egy barátnőm áthívom, akivel majd együtt csináljuk a szépségnapot

2. ágyba kávé és valami fincsi reggeli, amit szeretek

3. elmegyek úszni vagy futni egyet, utána szaunázom

4. lezuhanyzok, megmosom a hajam, teszek rá egy pakolást (ezt általában venni szoktam, amilyen éppen kell a hajamnak), amíg hat, addig megebédelek

5. kitisztítom az arcom (és a dekoltázsom): arclemosó, radír, tonik

6. uborkapakolást teszek rá - sima vékony uborkaszeleteket, ez nagyon jól tisztít

7. lemosom a pakolásokat és élesztős pakolást teszek fel az arcomra és a dekoltázsra - egy fél élesztőt ki kell keverni pár csepp meleg tejjel, hogy jól kenhető legyen, ez táplálja a bőrt - addig hagyom rajta, amíg megszárad, ez kb félóra-óra, ezalatt érdemes valami filmet vagy sorozatot nézni, mert beszélgetni nem lehet, mert akkor lepotyog

8. epilálok, szemöldököt szedek

9. manikűrözök, pedikűrözök

10. lezuhanyzok még egyszer

11. bekenem magam testápolóval, valamint arc- és kézkrémmel

12. ha kedvem van, akkor kilakkozom a körmöm

12+1 ha este megyek valahová, akkor már csak sminkelni kell és öltözni

De általában utána csak sétálunk egyet vagy beülünk teázni, esetleg megnézünk egy filmet, szóval valóban az egész nap rámegy.


Nálam nem is az a lényeg, hogy extra dolgokat használok, hanem hogy ilyenkor minden ilyesmit megcsinálok egyszerre. Amíg festettem a hajam, addig a hajfestés is benne volt, de már nem :) A két arcpakolást mindenképpen nagyon ajánlom, iszonyú hatékonyak.

2010. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

14-15 évesen én is ezzel a problémával küzdöttem....anyukám erőltette rám ezt a pakolást utáltam de bevállt azóta is használom

egy csomag élesztő pár csepp citromlé egy kiskanál natur yoghurt összekeverve igény szerint ha száraz a böröd és nem zsíros akkor a citromleves olivaolajjal váltsd fel! összekevered felkened az arcodra heti 3 szor 20-25 percre és csodaszépen kis fog tisztulni a bőröd elmulnak a pattik!!!!

probáld ki többet ér minden drága kenceficétől és potompénz az egész :)

2010. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek nagyon jó ötletek:)
2010. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó elötti amit írt az élesztös pakolásról, az úgy igaz ahogy van, én is azt használom. Nem használt semmi a börömnek, semmi drága kencefice, kozmetikus, semmi! Csak az élesztös pakolás, a LEGJOBB!
2010. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szépségnap? :O

ilyenről még nem is hallottam. :D

de nekem szerintem az alvást takarná, az is szépit állitólag.

17l

2010. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olyankor epilálok, hajat mosok, arcpakolást teszek, ilyesmiket:)
2010. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kialszom magam

Megzuhanyzom

Hajat mostok

Pakolást rakok rá

leöblítem

Arc tisztítás (radír tonik krém szem ápoló stb.)

Feszesítés.

2010. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*save*
2011. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!