Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadás ellen mi vált be...

Izzadás ellen mi vált be leginkább?

Figyelt kérdés

Dove spray-t használok reggel befujom magam, munkába nincs lehetőség használni. Munkába 35fokban egésznap nem tart ki. És csúnya hogy látszik a pólón hogy le vagyok izzadva. Van valami hatásosabb ebben a nagy melegben?


Illetve össze ér a combom és ha nagyon rövid a nadrágom ki van dörzsölve a combom és piros pöttyös, arra is jó izzadásgátló?


2023. júl. 19. 05:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Le kellene fogyni egy kicsit.
2023. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Egyél olyan ételeket, amik hűtenek. Itt erről bővebben olvashatsz:

[link]


"munkába nincs lehetőség használni."

Mikor kimész pisilni, viszed magaddal és befújod magad. Ilyen egyszerű.

2023. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Nem vagyok kövér XD

160 cm és 55kg vagyok nem azzal van a gond (ilyen az alakom..

Mindig is összeért a combom)


#2igen? És a biciklin, utcán, buszon hogy kapcsoljam be a légkondit?

Nyilván nem otthon izzadok le a szóban mellesleg ott sincs légkondi de otthon nyilván letudnék fürdeni... Nem arról van szó -.-"

2023. júl. 19. 07:52
 4/14 A kérdező kommentje:

#3 Nálunk nem "kimész pisilni" hanem bent van a mosdó az irodán belül,) azt is hallják ha a betétet kinyitom)

ahol ül 5 kolléga, elég kellemetlen lenne ha én ott fújkálnám magam, mellesleg olyan kicsi a WC hogy utánam meg is fulladna aki bemegy ha én ott fújkálnám magam...

Továbbá edzeni is járok (rúdtánc) ahol jó lenne ha nem izzadnék annyira, mivel csúszok úgy le, ami ellen a spray nem segít...

2023. júl. 19. 07:57
 5/14 anonim ***** válasza:
A Dove-nak is vannak stiftjei, próbáld ki azokat. A spray szerintem nem elég hatásos.
2023. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Használj akkor olyat ami nem spray.
2023. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kenős stiftek használnak a spray nem ér semmit.
2023. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Erről a kettőről jókat hallottam.


[link]

[link]


Ezek nem rendes dezodorok, hanem igazából ilyen kúrát kell velük csinálni, és elvileg hosszútávon segíteni fognak. Nem csak a DM-ben lehet kapni őket, csak az egyszerűség miatt onnan linkeltem be őket. Személyes tapasztalatom nincs velük, mert szerencsére nincs ilyen problémám, de egy családtagnak igen, és ő miatta szoktam ezekről olvasgatni, és erről a kettőről tényleg sok jót láttam, és ezért ajánlom neked is, hátha bejönne. Krémmánián vannak vélemények róluk, a Naturlandosról többszáz pozitív vélemény van (csak ott régi csomagolással keresd).

2023. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm

#6 Ez volt a kérdés, hogy kinek mi vált be, láttam egy gyógyszertári hintőport, amit még senki nem írt, ezek szerint nem olyan elterjedt. Krémmánián 5 pontos.

#7 Értem köszönöm, az én környezetemben (suli, munka, edzés mindenki sprayt használ)

#8 Köszönöm szépen, megnézem :)

2023. júl. 19. 11:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben stiftet és sprayt is használok egyszerre. Nálam így bírja ki a nagyjából egész napot. És nem, én sem vagyok kövér csak ilyen típus. Stiftből a Rexona maximum protection a befutó. De ezt a kombót kizárólag kánikulában alkalmazom, este mikor lemosom akkor éjszakára hidratálóval bekenem a hónaljamat, reggel pedig megmosom és rögtön utána a deók.
2023. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!