Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sikerülhet megdúsítani a...

Sikerülhet megdúsítani a hajam ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Sajnos örökletesen sincs nagyon dús hajam, viszont az elmúlt időszak okozta stressz miatt konkrétan fele annyi hajam lett, úgy kihullott a többség. Betegségem biztos nincsen. Vettem hajnövesztő (ricinusolajas) sampont, ricinus+argánolajos hajápolót, halolajat, más vitaminokat, és próbálok lelkileg helyrejönni. Hajamra amúgy is vigyázok. Sokat masszírozom a fejbőröm, nem mosom sokat, nem szárítom, nem vasalom, nem pamut párnán alszok..

Szerintetek ennyivel meg lehetne dúsítani szeptemberre valamennyire? Borzalmasan szégyellem, hogy hullik a hajam.

18l



2023. júl. 14. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban ne szégyelld mert bárkivel előfordulhat!

Egy teljes vérképet csinaltass mindenképpen az ártani nem árthat.

Ha stressztől hullott csak ki a hajad, az vissza fog nőni, vérkép után szedhetsz rá vitamint, nem kell drága, elég a sima DM saját márkás kapszula is.

Annyi hajad amennyi volt, annyi lesz, ennél több sajnos nem, mert a hajhagymák nem lesznek többen semmitől.

Tehát az eredeti állapot vissza fog állni, ha addig dúsabb hatást akarsz elérni, fond be kedvesen kisebb tincsekben, esetleg használj hajcsavarót vagy hajtő emelő port.

2023. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
A kollagén óriási löketet tud adni a hajnövekedésnek! Durván jobb minőségű és sűrűbb haj nő.
2023. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia , annyira örülnék ha itt " kapcsolatban" maradnánk mert nagyon kíváncsi vagyok neked hogy fog alakulni ...


Semmiképpen ne szégyelld magad ezért ,tudom hogy nagyon kellemetlen - én is ugyanebben a cipőben járok.


28 éves vagyok , Ausztriában élek , egyedülálló anya vagyok és amúgy is nagyon vékony szálú,kevés hajam volt... 3 éve egyedül vagyok a hiperaktív kisfiammal ,úgyhogy lehetséges hogy nekem is a stressz hatására hullik a hajam.

Nekem főként a halantekom környékén és a fejtetomon....

Március környékén volt egy pánikrohamom és akkor csinaltattam egy teljes vérképet mert nem tudtam hogy mi a bajom.

Az orvos szerint minden oké ,semmilyen betegségem / hiányom nincs .


Nem menstruálok az utóbbi időben ,max 2 havonta ,nagyon rendszertelen és arra gondoltam hogy esetleg túl magas a tesztoszteron szintem ,mert ez is okozhat ilyen tüneteket .


Tehát én a helyedben először háziorvoshoz mennek ,majd nőgyógyászhoz,esetleg bőrgyógyászhoz ha netán a fejborodnek lehet valami baja .


Én is nagyon aggódom,már alig van hajam és ezáltal folyton csak arra gondolok hogy milyen csúnya vagyok .

Rengeteget elvesz egy nő magabiztossagabol.


Nem tudom hogy valaha vissza fog e nőni a hajam de őszintén szólva nem hiszem .

Valószínűleg a hajhagymaim már elhaltak...


Kíváncsi vagyok hogy neked használ e a Ricinus olaj.


Én a Kerastase anti hairfall szerumat használom ami nem mellesleg 50 euro de abszolút semmi változás nincs , sőt ......


Fel a fejjel! Hidd el ,ezen is túl leszünk!

2023. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!