Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első bajuszgyantázás,hogyan?:)...

Első bajuszgyantázás,hogyan?:) (Bocsi ha rossz kategória.)

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám,hogy a bajuszom ilyen halványbarna és le szeretném gyantázni.

9.-dikbe megyek és ott azért gáz lenne a bajusz.

Sokan írják hogy kozmetikushoz menjünk először.

De egy csomó barátnőm azt mondja hogy ők otthon gyantázták le elsőleg is.

Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.

1.Hideggyanta vagy meleggyanta?

2.Első gyantázáshoz kell más segítsége vagy lehet magadnak is?

3.Mennyire fáj?

4.Milyen gyorsan nő vissza kb?

5.Nivea krémmel bekenhetem ha legyantáztam?

6.A Rossmanba lehet kapni gyantát bajuszra?

Köszönöm előre a válaszokat!:)


2023. júl. 11. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképpen kozmetikusoz menj először, főleg úgy, hogy fogalmad sincs mi a menete, sem a megfelelő technika. Nivea krémmel eszedbe ne jusson kenegetni egy frissen gyantázott (és borotvált) területet. De nem csak a gyanta a megoldás, lehet szőkíttetni is, de azt is kozmetikusnál csináltasd.
2023. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eloszor kozmetikushoz menj. Ha magadnak csinalod es valamit elszursz akkor napokig sebes lehet.

Elso par alkalommal csinalja meg kozmetijus, figyelj es tanulj


Egyebkent en 10 eve nem gyantaztam bajuszt, szemoldok csipesszel szedem egyesevel magamnak. Kislampa, tukor. Heti kb 20 percet vesz el. Eloszor faj de hozza lehet szokni. Igy nem kell megvarni hogy az egesz megnojon a gyantahoz.

2023. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1) kozmetikushoz menj

2) meleg gyantat konnyu elszurni, hideg nem er semmit

3) elsonek elegge. Olyan mint mikor lehorzsolod magad es frissen faj

4) kb 2 het

5) inkább ne, a zsíros krém nem hagyja gyógyulni a feluletet

6) biztosan lehet, hogy jot e azt nem tudom. Nezd meg a kremmania nevu oldalt hogy ott milyen velemenyeket irnak az emberek bajuszgyantarol


+1 tenyleg jobb a kozmetikus

+1 kerdezd meg anyukadat (barmilyen gaznak tunik, ez egy tok normalis dolog. Az is lehet hogy segit es akkor sokkal biztonsagosabb)

2023. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

2-es a szemöldökcsipesszel nem nő vissza sötétebben,erősebben?

És mennyi idő alatt nő vissza?

2023. júl. 12. 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!