Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kifogást találjak ki,...

Milyen kifogást találjak ki, hogy ne keljen elmennem a kozmetikushoz arc tisztításra?

Figyelt kérdés

Tök szép bőröm van max. néha egy két pattanás, de anyám szerint faggyús és csúnya. A kozmetikus nem jó és tönkre teszi igazából a szép bőrt ,hogy utána már muszály legyen járni hozzá mert elb@szta a bőrömet.


Itthon arc tisztító géllel tisztítom elég az. Kozmetikus csak a ragyásoknak kell.



2023. júl. 10. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám meg folyton a szolival jön...

Megmondtam, hogy nem fizetek azért, hogy öregedjek.

Néhányszor nyomatékosítottam, hogy nem akarom tönkretenni a bőrömet. Néha még bepróbálkozik, de úgy is tudja, mi a válasz.

Egyébként a kozmetikusok kezelési módja sokat fejlődött. Nem merül ki a myomkodásban. Esetleg utánanézhetsz, milyen kezelések vannak, és kipróbálhatsz egyet, ami szimpi. Pl: villanófejes kezelés, tű nélküli mezoterápia, gyémántfejes csiszolás. Egyik sem teszi tönkre a bőrt.

Mondjuk majdnem minden ilyen kezelést ősszel/télen érdemes elkezdeni, főleg, hogy a leírásodból ítélve nem használsz fényvédőt. Ami hosszútábon nagyobb hiba, mintha párszor megnyomkodnának.

2023. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kozmetikus nem csak a ragyasoknak kell, hatalmas fogalomtévesztésben vagy


A 11-nek, a szoli valóban rossz hatással van a bőrre, teljesen normális hogy nemet mondasz, jó indokod van ra

2023. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én a szolit szeretem. Mást nem.
2023. júl. 11. 15:04
 14/17 anonim ***** válasza:

És ha kifogás helyett más megoldást talalnatok ki? Mondjuk elmenni egy borgyogyaszhoz aki ki ír egy gyógyszert vagy egy krémet.

A kozmetikust én nem ajánlom, régebben voltam többször is és rengeteg heg maradt az arcomon. Nyilván bortipus kérdése is.

2023. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz nem akarsz menni, mert tönkreteszi a bőröd, de a szolit azt szereted…

A kettő között hatalmas a különbség, és a szoli rettenetesen karos

2023. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14-es: miért jobb szerinted egy gyógyszer ami hazavágja a szervezetet amit az orvos mindenféle vizsgálat nélkül ír fel találomra és csak kísérletezik a beteggel? Mert én már 2 éve csak ilyennel találkozom. Egy jó (ismétlem JÓ) kozmetikus alaposan diagnosztizál és a megfelelő hatóanyagokkal kezeli a bőrt. És ahogy írtam én is és mások is, nem csak nyomkod a kozmetikus hanem milliónyi arckezelést csinál.


És igen kérdező, a szolinak nincs pozitív hatása csakis negatív. A szolival és azzal, hogy csak mosogatod a bőröd, kárt okozol neki.

2023. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

En gyógyszert szedek és elmúltak a pattanásaim,de ott van a krém is ha a gyógyszert nem akarja szedni.

Nem azt mondtam hogy ne menjen el a kérdező kozmetikushoz,csak azt mondom hogy én nem ajánlom. Engem sem csak nyomkodott,hanem mellette rengeteg arckezelest csinált. Kiderült később a borgyogyasznal hogy rendkívül érzékeny fehér bőröm van,amit a kozmetikus egyáltalán nem vett figyelembe. Csak gondoltam le írom a tapasztalatomat mivel már 9 éve járom az orvosokat,kozmetikusokat érzékeny bőrrel. Szóval ha a kérdezőnek is ilyen érzékeny bore lenne, mint nekem akkor továbbra se ajánlom a kozmetikust.

Egyébként annyit had lehessen már le írni hogy ajánlom e vagy sem , aztán majd a kérdező eldonti neki mi a jó.

2023. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!