Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kifogást találjak ki,...

Milyen kifogást találjak ki, hogy ne keljen elmennem a kozmetikushoz arc tisztításra?

Figyelt kérdés

Tök szép bőröm van max. néha egy két pattanás, de anyám szerint faggyús és csúnya. A kozmetikus nem jó és tönkre teszi igazából a szép bőrt ,hogy utána már muszály legyen járni hozzá mert elb@szta a bőrömet.


Itthon arc tisztító géllel tisztítom elég az. Kozmetikus csak a ragyásoknak kell.



2023. júl. 10. 19:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg ugye szépen le barnult az arcom és ha sokat nyomkodják sajnos fehéredhet is aminek nem örülnék.
2023. júl. 10. 19:55
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen mond,hogy nem akarsz menni! Mit csinál?Odarángat és rákötnek a székre?
2023. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Asszertív kommunikáció barátom. Nem kell kifogás. Nyílt, értelmes beszédmód. Az a Te arcod, a Te tested. Max ha anyád elrángat közlöd a kozmetikussal ott helyben, hogy hozzá ne merjen érni az arcodhoz.

Szívesen

2023. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyádat nem tudod rávenni, a kozmetikusnak mondd el, nem muszáj szétnyomkodnia, van olyan kezelés is, hogy csak belemasszíroz valami krémet, stb, nem tudom, én is tinikoromban voltam utoljára, mert manapság szerintem is felesleges, mikor tele az internet azzal, hogyan ápold megfelelően a bőröd. (Fényvédő, hidratálás, hámlasztás, kb mindent meg lehet otthon oldani.)
2023. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jók amiket írtatok csak sajnos anyám jönni akar velem és ha ő is bent lesz elég nehezen tudom azt mondani hogy nem akarok arctisztítást. Anyám nem fogja hagyni hogy lebeszéljem a kozmetikust sajnos. Valami más kifogás kell pl, aznap reggel elrontom a gyomrom vagy hasmenést kamuzok.
2023. júl. 11. 05:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az igazságnál nincs jobb kifogás :) ráadásul átrakatja egy hét múlvára akkor megint ki kell találni valamit. Állj már a sarkadra. A kozmetikus meg akkor inkább pénzgyűjtő és nem szakember,ha úgy kér el pénzt egy kezelésre hogy igazából nincs rá szükség, vagy nincs is vele feladat.
2023. júl. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Megmondod hogy nem.

De amúgy nem teszi tönkre a bőröd.

2023. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Anya,van egy uj baratom es minden nap rsndizznk. Nem akarok csunya lenni a kozmetikustol. Nem megyek .


Anya,nem megyek kozmetikushoz,mert mas modszereim vannak a borapolasra.


Anya,mas arckezelesre jarok. A kozmetikus ellenkezik a masik kezeles hatasmechsnizmusaval.


Anya ,a kozmetikusnal felek,h elkapok vmit pl aids,nem akarok kockaztatni,nem megyek kozmetikushoz. Tudod ezt tanitottak mar altalanosban is,h a kozmetikusnal el lehet kspni az aidsset….

2023. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesen van ilyen fura felfogásod és honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy a kozmetikus csak tönkreteszi a bőrödet és kifehéredik a tisztítástól (wtf???). Elég rossz helyről informálódsz ha ezeket úgy olvastad valahol, de szerintem inkább magadnak mesélted be. A bőrödet te magad teszed tönkre, te is hozzájárulsz ahhoz, hogy zsíros, nem csak a tinikor velejárója.


Ha nincs pattanásod és komedód akkor nem fog nyomkodni semmit, mert nincs mit. De a bőrtípusodat nem ártana kezelni, mert a zsíros bőr velejárója a pattanás. Fényvédőt pedig kezdj el szépen használni, ne akard direkt tönkre tenni a bőrödet az uv sugárzással is.

2023. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A 9essel egyetértek… honnan jön az neked hogy tönkreteszi a bőröd? Lehet utána csúnyább, de pár nap/hét elteltével az jobbat fog eredményezni. Ha nincs pattanásod nem tud mit nyomkodni, ha meg van akkor fogja (lehet hogy te nem is látod hogy van)
2023. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!